3. Bumerang Ödülleri – En Bilge Forum Kategorisi Adayı: GTATurk.com
05 Kasım 2013  

Resmi gerçek boyutuyla görmek için üzerine tıklayın..

Tüm takipçilerimize merhaba!

Bu sefer bir GTA haberiyle değil, GTATurk haberiyle karşınızdayız! :)

Bumerang Hürriyet’in oluşturduğu bir reklam ağı. Yıl içinde çokça blog, forum ve bağımsız siteler bu ağı kullanarak gelir elde etmeye çalışıyor. Fark ettiyseniz son haftalarda bizde Bumerang reklam ağı ile ilgili olarak Hürriyet.com.tr haber alanlarına yer verdik sitemizde.

Bu reklam ağının her yılın sonunda düzenlediği bir ödül törenide var. 6 kategoride düzenlenen yarışmada GTATurk.com’a en uygun olarak “En Bilge Forum” kategorisinde bu ödüllere girmiş bulunuyoruz. Şunu söylemeliyiz ki şu ana kadar yarışmaya giren en aktif üye topluluğuna sahip forumuz ve sizlerin desteği ile o ödüle ulaşmak zor değil. Halk ve jüri oylamasıyla birlikte her kategoriden 3 aday internet dünyasının tanınan isimleri, marka ve ajans yöneticileri ve Hürriyet gazetesinden yazarları ile birlikte bir ödül törenine katılacak ve Bumerang dünyasının en iyi blogger ve forumları belirlenecek.

Halk oylaması 11 Ekim günü başladı ve 11 Kasım’da bitecek. Bu konuda biraz geç kalmış olsak da aktif bir forum olmamız dolayısıyla siz üyelerimizin desteği ile birlikte bu açığı kapatacağımıza inanıyoruz. Aşağıdaki linkten sitemize oy verebilirsiniz. Oy verme işlemi tamamen Hürriyet.com.tr güvencesindedir. Fake hesapları önleme amaçlı telefon numaranızı istiyor ve telefonunuza gelen doğrulama kodunu girip “Oy Ver” butonuna bastığınızda oyunuzu vermiş oluyorsunuz. Bu işlem için hiçbir ücret alınmamaktadır. Ne kadar çok oy, o kadar iyi bizim için.

2005’ten bu yana sadece “bir oyun fan sitesi” olarak yapılmayacak işler yaptık ve bu sefer siz üyelerimizinde desteği ile bunu da başarabiliriz. GTATurk adının artık daha da büyümesi, sitenin gelişmesi, alanımızda kusursuz olma hayalimizi gerçekleştirmek için bu ödül bizler için bir prestij ve motivasyon kaynağı olacak kesinlikle. Ödül törenine katılırsak sizlere canlı canlı gelişmeleri aktarmayı da sürdüreceğiz tabii ki. Desteğinizi bekliyoruz! Bugün 5 Kasım ve son 6 gün kaldı! Her işe başladığımız ve başardıklarımız gibi: “Deneyen başarabilir lakin denemeyen zaten kaybetmiştir.”

3. Bumerang Ödülleri – En Bilge Forum Kategorisi Adayı: GTATurk.com” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: Dünyanın En Büyük "Ödüllü" Türkçe GTA Platformu! - GTATurk.com | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*