Araçların Buluşma Karnavalı ve Kelle Avcıları Etkinliği!
12 Ağustos 2015  

ARAÇLARIN BULUŞMA KARNAVALI

6 Yıldızlı Sokak Yarışçıları, üretken YouTuber, GTA -Wise-Guy, yaklaşık bir yıl önce Crew NoticeBoard’da adları geçtiğinden beri oyunlarını ciddi bir şekilde hızlandırdılar. Şu an 900’e yakın üyeleri bulunmakta. Geçenlerde ana platformlarını PC olarak belirlediler.
Rockstar Editör’ü kullanarak sadece güzel bir reklam videosu yaparak kalmadılar, ayrıca aşağıda bulunan, kendilerinin ilk resmi “PC Araç Buluşmalarını” da gözler önüne serdiler. Kendilerini “tight-knit” yani “sıkı-bağ” olarak tarif ediyorlar. Her şeyi araç buluşmalarında araçların sınırlarını zorladıkları o eğlenceli ortamlarda arkalarına yaslanarak rahat bir şekilde yapıyorlar. Bütün teşvikler ile bu buluşmalarda üyeleri bir özellik kazanmaları için toplayıp beş farklı alanda kapışmalarını sağlıyorlar. Bu beş alan Speedster, Drifter, Tuner, Antagonizer, Outlaw olarak belirlenmiş.

TheCoreGaming’in PS4 crew’u, daha küçük ama kesinlikle daha toplu ve hemfikir oyunculardan oluşuyor. Küçük bir oluşum olmalarına rağmen gerçekten ünlü bir ekip.

Reddit tabanlı rGTAV Cruises Crew’unun en son buluşmalarında çektikleri fotoğraflara aşağıda bakabilirsiniz. Ayrıca trackmania101 gibi üyeler tarafından yapılmış izlenmeye değer tanıtım videolarına Social Club’ta ulaşabilirsiniz.

actual_1438126826

actual_1438127053

actual_1438126515

actual_1438126323

KELLE AVCILARI ETKİNLİĞİ

actual_1438211185

Kurşun geçirmez kaskların, LTS (Last Team Standing) güncellemesindeki tanıtımından sonra rekabetçi ünlü Crew’ların kaskları test etmeleri istendi ve durum çok ciddi. Headshot oranlarında %40 civarı bir düşüş söz konusu. Lider tablosunda birinciliği alan SuperioresVsupremacy’i neredeyse yarısı kadar headshot alan Divos Killaz ve devamında ise fazla fark olmadan, ASURO ZERO, atsushichan ve Evolution SA geliyor. Görünen o ki sıralamada bir değişiklik yok ancak headshot oranında kaydadeğer bir düşüş var. Demek ki kurşun geçirmez kasklar iş görüyormuş.

ETKİNLİK TAKVİMİ

Bir çok resmileşmiş Social Club Crew’u düzenli olarak katılabileceğiniz etkinlikler düzenliyor. Bunları Crew takviminden takip edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*