Bir Efsanenin 10. Yılı: Grand Theft Auto III
13 Ekim 2011  

Serinin iki boyutlu oyunlarını oynadığımız zamanlar belki sadece hayaldi GTA’yı üç boyutlu bir şekilde oynayabilmek, şehri birbirine katabilmek, istediğimiz özgürlükte gezebilmek…

İşte bundan tam 10 yıl önce Rockstar Games bu hayali gerçeğe çevirdi. 11 Eylül 2001 saldırılarının gölgesinde, üç boyutlu bir şekilde Amerika’nın göbeğinde bulmuştuk kendimizi. Efsanevi serinin ilk üç boyutlu oyunu olan Grand Theft Auto III’ten bahsediyoruz tabii ki. Yapımcı Rockstar Games de bir devrin başlangıcı olan GTA III’ü anmayı unutmuyor.

Şirket oyunun mobil platformlar için bu sonbahar geleceğini müjdeledi. GTA III’ün çıkacağı mobil platformlar şöyle:

Apple iOS: iPad 2, iPhone 4S
Android Telefon: Droid X2, HTC Evo 2, LG Optimus 2X, Motorola Atrix, Samsung Galaxy S2
Android Tablet: Acer Iconia, Asus Eee Pad, Motorola Xoom, Samsung Galaxy Tab 10.1

Ayrıca aşağıdaki galeride bulunan özel koleksiyon ürünleri (Claude figürü, Claude’un hapishane kıyafeti ve silahlar) de Rockstar Warehouse’da 149$ ücret ile satışa sunuldu. GTA severler için şu anda GTA III efsanesini ellerindeki mobil platformlarda oynayabilmek ve bu efsanenin mini figürüne sahip olabilmek kadar heyecan verici bir şey yok! Nice 10. yıllara Grand Theft Auto III!

Bir Efsanenin 10. Yılı: Grand Theft Auto III” üzerine 4 düşünce

  1. GTA III’ün iOS ve Android cihazlara duyurusundan sonrada Rockstar Games’in 13. New York Comic Con fuarında ilk kez gösterime gireceğini açıklamıştır. An itibari ilede sitemizde olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*