Bu hafta: Pasifik Standart İşinde Çifte GTA$ ve RP ile Bankaya Dal! (3-9 Ağustos)
04 Ağustos 2015  

Bu hafta: Pasifik Standart İşinde Çifte GTA$ ve RP ile Bankaya DalGTA Online Soygun İki kat GTA$ ve RP sıralamamızın büyük finali bugün başlıyor ve en büyük sayıyla hafta sonuna kadar devam ediyor: Pacific Standard Public Deposit Bank kasa dairesine cüretkâr bir saldırı. Downtown Los Santos’taki Pacific Standard şubesine yapılacak baskına hazırlık için, Lost M.C.’den motorsikletler çalmanz, bir Merryweather konvoyunu yoketmeniz, bir kaçağı LSPD’nin pençelerinden kurtarmanız ve daha fazlası gerekiyor – hepsi de normalden iki katı GTA$ ve RP kazanırken. 
Ve bu iki katı GTA$ ve RP bonusları aynı zamanda Elit Challenge’a kadar da uzanıyor, bu yüzden finali 10:15’in aşağısında bitirin, NOOSE’nin aratılmasını önleyin ve kimsenin harcanmadığına emin olun ve bazı ciddi ödülleri kazanın. 

Bu haftanın iki kat RP GTA Online aktiviteleri de seviyenizin artmasına ve aynı zamanda The Pacific Standart Job için gereken önemli yeteneklerin pratiğini yapmanızı sağlayacak:

  • Deathmatch: İlk 3’te Biir, Bir Araç Kullanırken bir Kişiyi Üzerinden Geçerek Öldür
  • Görevler: Hiçbir Can Hakkını Kaybetme
  • Yarışlar: Temiz Tur, En Hızlı Tur, Bütün Tur Birincilik, 1. Olma, Oyuncuyu 5 Kez Solla, Oyuncuyu 10 kere solla, Araç İzini 5 Saniyeliğine Takip Et
  • Simeon Araç Alım Talepleri
  • Akrobatik Uçuş Atlamaları
  • Survival: Düşman Öldürme, Araç Patlatma

Ayrıca bu hafta ileride ilan edeceğimiz ek GTA Online özel günlük indirimlerini bekleyin.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*