Çete Logomuzu Belirle, GTA IV: EFLC KAZAN!
09 Haziran 2013  

Hediye yağmuru yeniden başlıyor! Yaz boyunca Aral Game katkılarıyla birçok oyun dağıtacağız ve açılışı GTA IV: EFLC ile yapıyoruz!

İçindeki kullanım kılavuzu, posteri, haritası dahil hiç açılmamış kutulu olarak vereceğimiz GTA IV: EFLC kazanmak için yapmanız gereken şey Rocktar Games’in online platformu Social Club‘da çetemize katılıp güzel bir logo ortaya çıkarmak.
Social Club’a hâlâ üye olmamış arkadaşlarımız varsa buradan üye olabilir, çetemize bu linkteki “Join” butonuna basarak katılabilir, sonrasında “Emblem Gallery” kısmından “Create” butonuna basarak logonuzu oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Logo oluşturucu Rockstar Games tarafından geliştirilmiş bir yazılım. Yani başka programlar ile değil, site üzerindeki logo oluşturucu aplikasyonu üzerinden logolarınızı yapabiliyorsunuz.

Amblemi yaptıktan sonra kaydedip “Publish” butonuna basarak yayımlayabilirsiniz. Yarışma 1 hafta sürecektir, önümüzdeki çarşamba akşamı (19.06.2013) yarışma son bulacak ve yayımlanan amblemlerden en güzelini crew logomuz olarak ilan ederek amblemin yapımcısına GTA IV: EFLC oyununu ulaştıracağız.

Amblemlerde ilk tercih sebebimiz, sitemizin logosuyla benzer amblem yapanlar olacaktır. Ancak bunlar dışında yaratıcı görseller hazırlayan kişileri de tercih edebiliriz. İstenildiği sayıda amblemlerde yarışmaya katılabilirsiniz. Yarışma sonunda çete logosu olarak layık görebileceğimiz bir amblem çıkmazsa hediye başka yarışmalarda dağıtılacaktır.

Amblem nasıl yapılır? Bu video size yardımcı olacaktır:

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*