Çeteler

Tanıtım:Street gang(sokak çeteleri) ayrıca; köpek balıkları, kobralar ve ejderhalar olarakta bilinirler küçük gruplardan oluşurlar. Vice point’te ve özellikle prawn adasında bulunurlar. Bu alanın içinde bulunan gruplarda tabaca bulunur. Onlar diğer çeteler için büyük bir tehdit olmasalar da tommy vercetti ile birkaç kere meseleleri olmuştur. Ricardo diaz’ın uyuşturucularını ve mitch baker’dan motor çalmışlardır. Gang burrito adlı aracı kullanırlar.
Tanıtım:Liderleri Mitch Baker’dır Motorcu bir çetedir. Love fist konserinde korumalık görevinde bulunmuşlardır.
Tanıtım:Önderleri Umberto Robina’dır. Uyuşturucu ticareti yaparlar. Haitililer ile düşmandırlar. Kübalılar Little havana adlı bölgede bulunmaktadırlar. Cuban Hermes adlı aracı kullanırlar, Esperantoso adlı radyoyu dinlerler.
Tanıtım:Kübalıların en büyük düşmanıdırlar. Little haiti adlı Vice city’nin en fakir bölgesinde bulunurlar. Auntine Poulet’in verdiği son görevden sonra Tommy vercetti’ye düşman olurlar. Hidrolik bir araba olan Voodoo’ya binerler.
Tanıtım:Vice city’nin en etkili gangsterleridirler Uyuşturucu ticareti ve para karşılığında korumalık yaparlar. Önderleri Ricardo Diaz’dır. Starfish adasındaki Diaz’ın konağında bulunurlar oyunun başında Tommy vercetti’nin limandaki iş anlaşmasını basıp Victor vance, Harry ve Lee’yi öldürenler bunlardır. Tommy vercetti Diaz’ın konağını basıp Diaz’ı öldürmesinden sonra bu çete tarihe karışmıştır.
Tanıtım:Tommy vercetti Diaz’ın konağını basıp bütün işleri eline aldıktan sonra ortaya çıkmıştırlar. Vercetti konağı çevresinde ve Tommy’nin aldığı her işletmenin çevresinde bulunurlar.

 

Bunlar asıl önemli yasadışı gruplardır yasal gruplar:

-Polisler
-Askerler
-Güvenlikçiler
-Golfçüler


Çeteler” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*