E3 2013: GTA V Özel PS3 Paketi Duyuruldu ve Yeni Görüntüler!
11 Haziran 2013  

Dünyanın en büyük oyun fuarı E3 dün itibariyle açılışını gerçekleştirdi. Her ne kadar Rockstar, daha önce bu yılki E3’te yer almayacağını açıklasa ve fuarda olmasa da, yeni nesil konsollar PlayStation 4 ile Xbox One’ın damgasını vurduğu gecede, Sony’nin konferansında GTA V’e özel olarak basılmış bir PS3 paketi, Sony’nin başkanı ve CEO’su Jack Tretton tarafından duyuruldu.

Paket; 500 GB’lık PS3 Super Slim, GTA V tam sürüm ve 30 günlük PlayStation Plus üyeliği içeriyor. Oyunun çıkış yapacağı 17 Eylül günü 299$ fiyatla Amerika’da çıkışını gerçekleştirecek olan paket, henüz konsola sahip olmayanlar ve 17 Eylül’de tüm dünyayla birlikte GTA V’in tadını doyasıya çıkarmak isteyenler için kaçırılmaması gereken büyük bir fırsat… Daha fazla bilgi için Sony’nin resmi sayfasına göz atabilirsiniz.

Bunun yanı sıra aynı gün özel GTA soundscape ses sistemiyle özel GTA V baskılı bir Pulse Elite kulaklığı 179.99$ fiyatla GameSpot’da yerini alacak.

Öte yandan dün bu paketin duyurusunda GTA V’ten yepyeni ekran görüntüleri de dikkatleri çekti. Tam 7 adet yeni görüntü duyuru sırasında arka plandaki dev ekranda yerini aldı.

Canlı duyuru videosu:

Paket şimdilik sadece Amerika Birleşik Devletleri için duyurulmuş durumda, ancak ileride tüm dünya çapında da çıkış yapacağını umuyoruz. Rockstar Games, bu seneki E3’e katılmasa da bizleri bu güzel sürprizleriyle yine şaşırtmayı başarıyor…

Not: Oyun şu anda herhangi bir şekilde PS4 veya Xbox One için duyurulmadı. Hepimizin bildiği üzere 17 Eylül Salı günü PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkışını gerçekleştirecek.

E3 2013: GTA V Özel PS3 Paketi Duyuruldu ve Yeni Görüntüler!” üzerine 4 düşünce

  1. Geri izleme: GTA V'ten 9 Adet Yeni Ekran Görüntüsü! | RockstarTurk

  2. Geri izleme: GTA V, PSN'de Ön Siparişte: Özel PS3 Teması ve İndirimle! | GTATurk.com

  3. Geri izleme: GTA V + PS4 Paketi Göründü! | GTATurk.com

  4. He’s not from UK. He’s from California, USA AND got his education in California I’m ginettg tired of these UK dudes trying to take credit for R* developers and then say some of the dumbest things like GTA is a UK game The majority of Rockstar developers including Rockstar North is American. The damn founders even been living in America since the 1980 s and picked up the culture and accents and love it here more than there.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*