Episodes from Liberty City Games for Windows Live Etkinliği 29.06.2010
29 Haziran 2010  

 

blog_062910.jpg

 

29 Haziran Salı gecesi Türkiye saatiyle 23:00 – 02:00 arasında gerçekleştirilecek olan EFLC PC Multiplayer etkinliğine katılacak olan yetkililerinin gamertag’ları şöyle:

# GwRockstar1 (kameraman)
# GwRockstar2
# GwRockstar3
# GwRockstar4

Etkinlik ilk olarak The Lost And Damned’de başlayacak ve The Ballad Of Gay Tony’de son bulacaktır.

Yapılacaklar

– İhtiyacınız olan bir partner!

– Rockstar Yetkililerini arkadaş olarak ekleyin.

– Telefonunuzdan Multiplayer / Ranked Match / Quick Match / Party Mode açın.

– Party Mode’a girip telefonunuzun friends kısmından arkadaşlarınızı da davet ettikten sonra telefonunuzdan Menu / Games / Team Deathmatch seçin. Arkadaşınız ile birlikte kurulu ranked serverlerinden birine girmiş olacaksınız. Yetkililer de oraya gelecek veya orada olacaktır.

Veya

Rockstar yetkililerini arkadaş olarak ekleni arkadaş olarak ekleyin. Kabul etmelerine gerek yok, arkadaş listenizde görünmeleri yeterli. Yetkililerin sayfasını sürekli yenileyin, yetkili yeni bir odaya girdiği an Live penceresinde “Join In Progress” yazısı çıkacaktır. Vakit kaybetmeden ona tıklayıp bulunduğu odaya girin. Ancak hızlı olmanız gerek; zira birçok kullanıcı bu yöntemi kullanıyor olacak.

Kimseden davet beklemeyin Rockstar herkese tek tek davet göndermez. Üstte anlatılanlar yöntemlerle girmeye çalışın. Sizin gibi girmeye çalışacak olan yüzlerce kullanıcı olacağından dolayı her kurulacak odaya girebilmeniz mümkün değil. Rockstar her modu 10dk süreli yapacaktır. Birine giremediğinizde oyunu Windows tuşu ile alta alıp Social Club TV’den etkinliği izleyebilirsiniz. O modun bitmesine yakın bir zamanda hemen oyuna girip Rockstar yetkililerin Live profillerini sık sık yenileyin. Yeni oda kurulduğu an Join In Progress butonu aktif olacaktır, hemen o butonabasarak odaya girin.

Takvimde görülen son EFLC PC etkinliğinde biz de GTATurk olarak yerimizi alacağız, sizi de bekleriz.

Etkinlik her zamanki gibi Social Club TV’den izlenebilecek.

http://socialclub.rockstargames.com/multiplayer-event/index.html

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*