Episodes From Liberty City II. Video Editor Yarışması
16 Temmuz 2010  

 

blog_base_badass(1).jpg

 

 

Episodes From Liberty City için ikinci ödüllü PC Video Editör yarışması başlıyor! Yarışmanın ana teması “En İyi Motorsiklet Çetesi”. Çetede iyi bir lider olduğunuzu gösterin, özel motorunuzu alın ve ister Alderney’in arka sokaklarında ister Algonquin’in ışıltılı caddelerinde çetenizle birlikte şehri birbirine katın. Ya da multiplayerda arkadaşlarınızla birlikte romantik helikopter yolcuğuna katılın, karar sizin. Olanaklar sınırsız ancak tek şart var: kısa filminiz 5 dakika üzerinde olmamalı.

Ve ödül.. Basejump film festivalinde GTX 470 verilmişti birinciye, bu kez ödül ikiye katlanıyor. Birinci olan kişiye muhteşem bir oyun PC’si veriliyor. Shuttle® mini PC’de Intel® quad-core 4 çekirdekli işlemci, Sparkle GeForce® GTX 470 ekran kartı ve 4GB Ram bulunuyor. Shuttle® ile ilgili daha fazla ayrıntıya buradan ulaşabilirsiniz. Dereceye giren ilk 3 kişiye de Episodes From Liberty City ödül paketi verilecek.

Video editörde düzenlediğiniz videoları “bad-ass-biker” kanalına gönderdiğinizden emin olun. Son katılım tarihi 2 Ağustos olarak belirlenmiştir. Ağustos sonunda kazananlar açıklanacaktır. Rockstar derecelendirmede sırasıyla eğlenceye, video editör hakimiyetine ve yaratıcılığa bakacaktır. Ve evet işte kötü haber, ödül dağıtılan ülkeler arasında ülkemiz yine bulunmuyor. Rockstar’ın bu konuyla ilgili yaptığı açıklama: “Üzgünüz, uluslararası yarışma hukukun karmaşık doğası nedeniyle sadece belirli ülkelere hediye gönderebiliyoruz, ama ileride daha çok ülkeye ulaşabilmek için çalışıyoruz.”

Yarışmaya katılan videoları bu kanaldan izleyebilirsiniz.
https://tv.rockstargames.com/channels/view/channel/207064

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*