Episodes From Liberty City PC Etkinliği 20.10.2010
20 Ekim 2010  

blog_10202010.png

20 Ekim Çarşamba gecesi Türkiye saatiyle 23:00 – 02:00 arasında gerçekleştirilecek olan EFLC PC Multiplayer etkinliğine katılacak olan yetkililerinin gamertag’ları şöyle:

# GwRockstar1
# GwRockstar2
# GwRockstar3
# GwRockstar4

Etkinliğe Katılmak İçin Yapmanız Gerekenler

– İhtiyacınız olan bir partner!

– Rockstar Yetkililerini arkadaş olarak ekleyin.

– Telefonunuzdan Multiplayer / Ranked Match / Quick Match / Party Mode açın.

– Party Mode’a girip telefonunuzun friends kısmından arkadaşlarınızı da davet ettikten sonra telefonunuzdan Friends / GwRockstar1-2-3-4’ten birini seçin. Rockstar yetkisi odaya geldikten sonra Menu / Games / Team Deathmatch seçerek arkadaşınız ile birlikte kurulu ranked server’lardan birine girmiş olacaksınız. Rockstar yetkilisi odaya gelmese de aynı işlemi uygulayın. Kurulu bir server’a gireceğinizden yetkililer orada bulunabilir. Bunların hepsini odayı kuran kişinin yapması gerekiyor, diğer kişilerin bir şey yapmasına gerek yok.

Veya:

Rockstar yetkililerini arkadaş olarak ekleyin. Kabul etmelerine gerek yok, arkadaş listenizde görünmeleri yeterli. Yetkililerin sayfasını sürekli yenileyin, yetkili yeni bir odaya girdiği an Live penceresinde “Join In Progress” yazısı çıkacak. Vakit kaybetmeden ona tıklayıp bulunduğu odaya girin. Ancak hızlı olmanız gerek; zira birçok kullanıcı bu yöntemi kullanıyor olacak.

Kimseden davet beklemeyin Rockstar herkese tek tek davet göndermez. Üstte anlatılanlar yöntemlerle girmeye çalışın. Sizin gibi girmeye çalışacak olan yüzlerce kullanıcı olacağından dolayı her kurulacak odaya girebilmeniz mümkün değil. Rockstar her modu 10 dakika süreli yapacaktır. Birine giremediğinizde oyunu Windows tuşu ile alta alıp Social Club TV’den etkinliği izleyebilirsiniz. O modun bitmesine yakın bir zamanda hemen oyuna girip Rockstar yetkililerin Live profillerini sık sık yenileyin. Yeni oda kurulduğu an Join In Progress butonu aktif olacaktır, hemen ona basarak odaya girin.

Ayrıntılar için:

http://www.gtaturk.com/forum/gta-iv-coklu-oyuncu/social-club-etkinlikleri/msg1162041/#msg1162041

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*