Epsilon Program’dan Albüm: The Higher Reaches of Epsilon, Vol. 1
08 Eylül 2013  

Uzun bir aradan sonra GTA V’te geri dönecek olan serinin kurgusal tarikatı Epsilon Program bu sefer kulaklarımıza “mutluluk” getiriyor! iTunes ve Spotify‘de The Higher Reaches of Epsilon, Vol. 1 adında 12 şarkılık yepyeni bir albüm yerini almış durumda. Henüz bir resmiyeti olmasa da bu albümün Rockstar tarafından hazırlanmış olduğu açık.

1 Eylül’de yayımlanmış olan albümde albüm sanatçısı olarak The Kifflom Subjects, yayıncı firma olarak ise Greater Los Santos Chamber of Commerce (Büyük Los Santos Ticaret Odası) görülürken, albüme Türkiye fiyatıyla 9.99 TL, şarkı başına ise 0.89 TL fiyat biçilmiş.

Şarkı listesi şöyle:

Eğer iTunes’a sahipseniz, iTunes’dan “View in iTunes”a tıklayarak parçaların önizlemesine kulak kabartabilirsiniz. Genel olarak fon müziği tadında rahatlama ve huzur dolu müzikler olduğu görülebiliyor.

Görünüşe bakılırsa Rockstar, Epsilon Program için viral reklamlarına devam ediyor ve “Vol. 1” denildiğine göre albümün devamı da gelecek. Acaba bunlar GTA V’te rastlayacağımız bazı müzikler olabilir mi? Belki de son bilgilerden öğrendiğimiz gibi yolda rastlayacağımız müzisyenlerin bize satacağı albümlerinden biri, kim bilir…

KIFFLOM brother-brother!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*