Famitsu Dergisinden Yeni GTA V Ekran Görüntüleri
13 Temmuz 2013  

Japonya’nın oyun dergilerinden Famitsu, bu ay GTA V’i ağırlayarak Japon oyunseverlere oyun hakkındaki izlenimlerini paylaştı. Oyunu inceleyen derginin incelemesinden üç adet yepyeni ekran görüntüleri de dikkatleri çekti. Aşağıdan ulaşabileceğiniz görüntülerde genel olarak Franklin’i görüyoruz.

  

Aydınlık kalitede görmek için üzerlerine tıklayabilirsiniz.

Öte yandan incelemeden birkaç yeni bilgi de dikkat çekti. İşte onlar:

  • Franklin’in köpeği Chop’ı Pet Shop’larda özelleştirebileceğiz. Tasması ve daha fazlası köpeğimizi özelleştirebilecekler arasında.
  • Eğer dikkatli olmazsanız ve köpeğinize sahip çıkmazsanız, köpeğiniz yollarda, caddelerde kaybolabilir.
  • Oyunda 15’den fazla hayvan türü mevcut. Bu açıklama sadece vahşi doğa için mi geçerli yoksa tüm oyun dünyası için mi, henüz belli değil.
  • Deniz altında geçen görevler mevcut. Örneğin, Michael ile Trevor’ın ilk olarak deniz üstünde Jet Ski’lerinde başladıkları ve daha sonra deniz dibine daldıkları bir görev görülmüş.
  • Oyuna gerçekçilik katmak için her üç karakterin (Michael, Franklin Trevor) de kendine özgü yürüyüş stili/animasyonları mevcut.
  • Oyun, Japonya için 10 Ekim’de PS3 ve Xbox 360’a çıkışını gerçekleştirecek.

GTA V adına oldukça bereketli geçen bir haftanın ardından yeni görüntülerin yüksek çözünürlüklü versiyonlarını da yakın zamanda Rockstar cephesinden görmeyi umuyoruz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*