Fan Yapımı: NightFall, GTAIV Machinima, Red Dead Modu & Görseller
20 Eylül 2012  

Rockstar Games, bazı fan sitelerinin Rockstar oyunları için yapmış oldukları paylaşımlarından birkaç derleme yapıp oyunculara sundu. Rockstar’ın birbirinden dev oyunları için yapılan bu çalışmalarda, GTA V’le birlikte buluşacağımız Los Angeles şehrinin gecelerini gösteren bir belgesel, GTA IV’e çekilmiş bir kısa film, GTA IV üzerine yapılmış Red Dead modu ve birkaç fan yapımı GTA görselleri gözler önüne seriliyor.

  • RockstarBase ekibi, Pre GTAV: LA Time Lapse adlı makalede Melekler Şehri’nden muhteşem bir görüntü sunan NightFall‘la birlikte bizleri Los Santos’un ruhuna çekiyor. Şehri tüm ihtişamıyla görmek için, tam ekran yapıp HD olarak izlemenizi öneririz.

  • GTAGaming yakın zamanlarda Grand Theft Auto IV PC’de Beat tarafından The Adventador Redemption adıyla inanılmaz yeni bir kısa hikâyeli machinima (oyunlardan, animasyonlardan hazırlanmış film) hazırladı. Rus bir kiralık katilin karanlık ve stilize suç hikâyesini anlatmakta olan bu film, kesinlikle yukarıdaki oynatıcıdan izlemenize değer.

Ayrıca GTA IV PC için yapmış oldukları Red Dead Desert ’12 adındaki modla birlikte sizlere uçurumlar, büyük kayalıklar, bir tünel mağarası, bir uçak pisti, petrol rafinerisi, topraklı yollar, yeni araçlar ve daha fazlasıyla birlikte keşfedilecek geniş bir çöl imkânı veriyor.

MikeMeth tarafından hazırlanmış Niko ve CJ’i resmeden bir çift fan yapımı artwork.

  • Ve son olarak, önceki yaz iGrandTheftAuto.com‘un bir haber makalesinde yayımlanmış olan bazı fan yapımı artwork’ler GTA IV’ün Niko Bellic’ini (solda) ve GTA: San Andreas’ın Carl Johnson’ını (sağda) resmediyor. Bu resimli güzel portreler MikeMeth tarafından yaratılmış. Sizler de onun çeşitli eserlerine deviantART sayfasından göz atabilirsiniz.

Rockstar, fan sitelerini takip etmeye ve neler döndüğüne bakmaya devam edecek. Daha fazlası için Rockstar’ı ve bizleri takip etmeye devam edin. Eğer sizin de yakaladığınız, gördüğünüz harika makaleler, fan yapımı görseller varsa, mouthoff@rockstargames.com‘a bir e-posta atarak Rockstar’ın bunlardan haberdar olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*