Fan Yapımı Videolar: BMX Ninja, A Thrust For Glory, Midnight Driver Ve Daha Fazlası!
11 Ağustos 2015  

Rockstar Editör’de, fan yapımı, en son hazırlanmış sağlam videolar arasında ErasableNinja tarafından hazırlanmış, “superb BMX”, ustaca hazırlanmış bir Boris The Blade videosu ve daha fazlası var. Rockstar’ın Twitter hesabında sürekli paylaşılan, izlemeye değer fan yapımı videolara ulaşabilirsiniz.

BMX Street Ninja: Bölüm 3-ErasableNinja

Karanlık ve fırtınalı bir gecede, bisiklet motokros gölge savaşçıları, Los Santos’ta jilet keskinliğinde akrobatik hareketler yapmakta. ErsableNinja’nın videolarının takipçileri takdir edecektir ki, Rockstar Editör’ü çok iyi kullanan ve hep üzerine bir şeyler katan bir yönetmenin videosu ile karşı karşıyasınız.

A Thrust for Glory-Beastby


Seksenlerin müziklerini kullanarak otantik bir hava yakalayan Beatsby:” Vücut çalışma konusunda insanların olumsuz yorumları ve dalga geçmeleri üstünüze gelmeye başladıysa, kazanmak için yapmanız gereken kulaklıklarınızı takıp kimseyi dinlemeden durmadan çalışmaktır.” diyor. Ayrıca şunu da söylüyor ki “Gerçekten bununla gurur duyuyorum, neden olduğunu sormayın.” Sıkıntı değil sormayız ancak bu videonun bizi eğlendirdiğini de saklayacak değiliz.

Rewind-Boris the Blade

 

Önceki projesi olan The Hit ile kendini çoktan kanıtlamış olan Boris, bu sefer kiralık bir katili videosunda işlemiş. Videoda değişik bir method uygulamış, sadece, zamanla ilgili olduğunu söyleyeyim, izleyip görün. Kiralık katilin yaptığı planları nasıl yaptığına ve bir çok şeye şahit olacaksınız.

Midnight Driver-Mike

Aksiyonun dorukta olduğu, yakalanan atmosferi içinize çekebildiğiniz, Mike’ın da deyimi ile “Ölüm Meleklerinden sadece biri olan…” ana karakteri ile beş küsür dakikada insanı içine hapseden bir yapıt. Gerçekten izlenilmesi gereken bir proje.

Happy-Olanov

Olanov, Pharell Williams’ın Happy şarkısına GTA V’te bir klip hazırlamış. Ancak işin önemli tarafı o değil. Asıl önemli olan videoda sadece polis memurlarının olması. Güzel bir iş çıkarmış izlenmeye ve de dinlenmeye değer.

King of the Hill Intro-IGN & 8-BIT BASTARD

IGN ve 8-BASTARD, ünlü bir televizyon programı olan King Of The Hill’in giriş jeneriğini GTA V’te yeniden yapmış. Bize de izlemek düşer.

Tasarladığınız videoları Rockstar Games Social Club da paylaşmaktan çekinmeyin. Kim bilir belki bir gün sizin videonuzda anasayfada görünür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*