Forumumuz Sizlerle Olacak
24 Ocak 2010  

gtalogow.png

 

 

Bildiğiniz gibi GTATurk.com forumu, teknik sebeplerden ötürü bir süredir kapalıydı. Yakın zamanda forum 4.5 senedir olduğu gibi tekrardan erişime açılacaktır. GTATurk.com’un kapandığını söyleyen üyelere kesinlikle itibar etmeyiniz.

 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Forumumuz Sizlerle Olacak” üzerine 7 düşünce

  1. AMD Radeon(TM) HD 6520G Ekran Kartım Var 4085 MB Oyun İçin Ayrılan Bellek 1536 MB Sistem İçin Ayrılan Bellek 2549 MB Yani Gta4’te Gölgeleri Düşüğe Getirip Diğer Ayarları Yüksek Yapıyorum Distanceler 50’de Rahatça Oynuyorum Arada Sırada FPS Düşüşleri Oluyor Ama İdare Ediyorum Yüksek Performans ve Oyun Performansını Felan Ayarladım Ekran Kartında Artık Yağ Gibi Akıyor Oyun Önceden Low Ayarda 16 FPS Alıyordum Şimdi High Ayarda 32 FPS Alıyorum Bence Sizde Deneyin

  2. Merhaba, benim bir sorum olacaktı. GTA 4 adlı oyunuma mod yüklemek istiyorum. ASİ Loader ve ScriptHook dosyalarını yükledim ama sorun da burda çıkıyor işte. ScriptHook dosyasını sorunsuz yükleyebiliyorum ama Dsound yani ASİ Loader yükleyince oyuna girmiyor. Yani şöyle oyuna girmiyor ama hiçbir hata da vermiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*