Game Informer’dan 12 Adet Yeni GTA V Ekran Görüntüsü!
07 Mayıs 2013  

Bugün yeni sayısı dijital olarak yayımlanan ünlü oyun dergisi Game Informer’da yeni GTA V incelemesinden yepyeni ekran görüntüleri göze çarptı. Tam 12 adet yeni ekran görüntüsünde daha önce hiç görmediğimiz GTA V’in yeni yüzü ön plana çıkıyor. Ayrıca derginin belirttiğine göre Los Santos’un Balla çetesi geri dönüyor! Aşağıdan yepyeni görsellere ulaşabilirsiniz…

“Görevlerde çoklu karakterler arasında çatışma başladığında, üçünün arasında özgürce seçim yapabileceksiniz.”

“Büyük soygunlar öncesi oyuncuların hazırlık amaçlı birkaç yan görev yapması gerekli. Özellikle bu görev için bir işçi kıyafeti bulmak, maske seçmek, iş için gerekli olan aracı ele geçirmek ve kaçış arabası için bir kaçış noktası belirlemek zorundasınız.”

“Her karakter; dayanıklılık, vuruş, gizlilik, sürüş, uçuş ve akciğer kapasitesi gibi geliştirilebilen istatistiklere sahip.”

“Grand Theft Auto V’te oyuncular Midnight Club: Los Angeles’a benzer ölçekte araçlarını özelleştirebilecek.”

“Oyuncular uzun uğraşlar sonucu kazandıkları paraları lüks arabalar, helikopterler, tekne limanları ve hatta işyerleri için harcayabilecekler.”

“Rockstar, bir oyun için yarattıkları gelmiş geçmiş en büyük gökyüzü alanını veriyor ve sizlere bol bol etrafta uçabileceğiniz bir alan sunuyor.”

“Bazı görevler, karakterlere gözcü olarak hizmet vermesini gerektiriyor. Dürbünle, gelecek olan tehlikeleri görmenize veya soygunlar için bir hedef noktası belirlemenize olanak sağlıyor.”

“Rockstar oyuna yok edilebilen belli başlı objeler ekliyor, bunlardan biri de inşaat bariyerleri.”

“Bazı tekneler, içinde dalış ekipmanları barındırıyor; bu da okyanus dibinde gemi enkazları ve diğer ilgi çekici noktaları araştırmanıza ve keşfetmenize olanak sağlıyor.”

“Kara bölgeleriyle Red Dead Redemption’ın harita boyutundan 3.5 kat daha büyük olan Grand Theft Auto V’in dünyası hiç şüphesiz çok büyük.”

“Ballas ve Lost çetesi GTA V’te geri dönüyor ve iki farklı çete kültürünü oyunculara sunuyor.”

“Aranma sistemi GTA V’te az biraz değişti. Polislerin görüş alanında olduğunuz sürece onlardan hâlâ koşarak kaçabilirsiniz, ancak aynı zamanda sağlam saklanma noktaları bulup saklanarak da onları başınızdan atabilirsiniz.”

Game Informer’dan 12 Adet Yeni GTA V Ekran Görüntüsü!” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: Edge'den Yeni GTA V Ekran Görüntüleri | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*