EFLC Video Editör Yarışması: Gone Clubbin
08 Aralık 2010  

Rockstar, 4. Episodes From Liberty City Video Editor yarışmasını duyurdu. Bu kez yapılması gereken karakterinizle gece klüplerinde olabildiğince eğlenmek ve video editör yeteneğinizle bu görüntüleri güzelleştirebilmek. İster Maisonette 9’un VIP bölümünde şampanya patlatın, ister Hercules’te dans edin, hatta isterseniz Lost Motorcycle Clubhouse barında kabadayılık yapın. En önemlisi klüp temasını videoya yansıtın.

Ödül daha önceki yarışmalarda olduğu gibi Shuttle® marka bir PC. Bu sefer PC’nin kasa teması Maisonetti 9’un iç dizaynı şeklinde yapılmış. Bu PC normal bilgisayarların kapladığı yerin yaklaşık 3’te 1’ini kaplıyor ama çoğu PC’den üstün özelliklere sahip. Intel 4 çekirdek işlemci, GeForce® GTX 470 ekran kartı ve 4 GB RAM bulunuyor. En önemlisi Rockstar kasayı oyunculara özel olarak modellemiş. 2. ve 3. olanlara ise Episodes from Liberty City koleksiyon paketi ve PC Rockstar Kataloğu’nu açan bir Steam kodu verilecek.

Yarışmaya katılmak için 03/01/2011 tarihine kadar videolarınızı düzenleyip Social Club’te “gone-clubbin” kanalına atmanız gerekmektedir. Video en fazla 5 dakika olabilir.

Rockstar’ın oylamadaki kriterleri:

– Yaratıcılık ve Özgünlük: 25%
– Video Editör Hakimiyeti: 25%
– Hikaye & Tema: 25%
– Social Club Kullanıcılarının Oyları: 25%

Ayrıntılı bilgiyi forumumuzdaki başlıkta bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*