Grand Theft Auto Online Çıktı!
01 Ekim 2013  

En az GTA V kadar kendisi de sabırsızlıkla beklenen, GTA V’in online/multiplayer modu GTA Online, 1 Ekim’in gelmesiyle beraber en nihayetinde açılışını gerçekleştirdi! Şu an itibariyle PlayStation Network ve Xbox LIVE’da yerini alan ve GTA Online’a erişma imkânı sağlayan 39MB boyutundaki 1.1 güncellemesi GTA V’e girildiğinde otomatik olarak oyuna kurulabilmekte.

GTA V’in online modu olan GTA Online, açık dünya multiplayer tarihine adeta bir devrim getirmeye hazırlanıyor. 16 oyuncu destekli oyunda; pek çok online mod, yaklaşık 700 küsür görev, devasa haritada ister arkadaşlarınızla ister de tek başınıza özgürce dolaşabileceğiniz bir serbest mod, tenisten golfe kadar single-player’da olan hemen hemen her özellik, aktivite ve daha fazlası Online’da sizleri bekliyor.

Her ne kadar GTA Online şu anda aktif olarak yayına girse de yoğunluktan ötürü bazı sorunlar da çıkarmakta. Özellikle PS3 platformunda aynı anda milyonlarca kişinin pek çok sunucuya yüklenmesi sonucunda oyundan kopmalar, oyuna girememe sorunları gibi pek çok sunucu sorunları yaşanabiliyor. Bu yüzden sabırlı olmanızı diliyor, Rockstar’ın geçtiğimiz günlerdeki açıklamasını tekrar hatırlatıyor ve tüm bu sunucu sorunlarını Rockstar’ın yakın zamanda üstesinden geleceğini umuyoruz.

GTA Online hakkında herhangi bir fikriniz yok mu? “GTA Online da ne?” mi diyorsunuz? Aşağıdaki sayfalardan tüm bilgilere ulaşabilir, resmi oyun içi videosuna da buradan göz atabilirsiniz.

17 Eylül’de GTA V için yaşadığımız heyecan sırası şimdi GTA Online’da! Multiplayer etkinlikleri, sohbetler, arkadaşlarınızla eğlenceli vakitler ve daha fazlası için forumumuzu ziyaret etmeyi unutmayın. Michael, Franklin ve Trevor’dan sonra Los Santos ve Blaine County’yi bu sefer arkadaşlarımızla arşınlama vakti!

Keyifli online oyunlar!

Grand Theft Auto Online Çıktı!” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: İlk GTA V Güncellemesi | GTATurk.com

  2. Geri izleme: İlk GTA V Güncellemesi Yayında | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*