Grand Theft Auto Online: Rockstar’dan Yarım Milyon Teşvik Paketi
11 Ekim 2013  

Rockstar, çıkış yaptığı günden bu yana teknik sorunları peşini bırakmayan GTA Online için oyunculara güzel bir fırsat sunuyor: Hem sorunlu geçen GTA Online günleri için oyunculardan özür dilemek adına hem de online’ın yavaş yavaş yoluna girmesi şerefine Rockstar, bu ay içinde GTA Online’ı oynayan ve oynayacak herkese harika bir teşvik paketi veriyor. Önümüzdeki hafta itibariyle oyuncuların oyun içindeki banka hesabına hediye olarak yarım milyon GTA$ para yatırılacak…

Yarım milyon, yani 500.000$ olan bu GTA$, yarı yarıya oyunculara dağıtılacak: Tüm dünya çapındaki mevcut oyun içi ekonomiyi dengelemek amacıyla Rockstar oyunculara 500.000$’ın ilk önce 250.000$’ını, daha sonra da diğer geriye kalan 250.000$’ını verecek. Şu anda bu hediye paranın ne zaman hesabımıza yatacağına dair kesin bir tarih olmamasına rağmen Rockstar ilk 250 milyon doları önümüzdeki hafta sonunda hesabımıza yatırmayı planlıyor. Cloud sunucularında hatalar yaşayan, bağlantı sorunlarıyla boğuşan ve verilerini, karakterlerini kaybeden oyuncular için Rockstar bunun güzel bir fırsat ve yeni bir başlangıç olacağına inanıyor.

Aşağıdan bu GTA$ sisteminin nasıl işleyeceğine dair detaylara göz atabilirsiniz. Daha fazla GTA$ nasıl elde edeceğinize, nasıl hızlı para kazanacağınıza dair ileride gelecek olan bilgiler ve taktikler için de takipte kalmaya devam edin.

  • Bu hediye 500.000$’ı kazanmak için oyunun ilk ayında, yani bu ay (Ekim 2013) içinde GTA Online’ı oynamış olmanız şart. Ekim ayından sonra GTA Online’ı ilk kez oynayacak olanlar bu fırsata sahip olamayacak.
  • Bu fırsatı kazanmak için de ilk önce yapmanız gereken şey, önümüzdeki hafta gelecek olan güncellemeyi oyununuza kurmak. Bu güncelleme (1.04), satın alınan araçların kaybolma sorunu gibi bazı hataları düzeltecek ve oyunculara bu hediye 500.000$’a erişme imkânı sağlayacak.
  • Hediye GTA$’lar, oyuncuların hesabına yatırıldığında Rockstar Newswire‘dan duyurulacak. Bu yüzden Newswire’ı takip etmeyi unutmayın.
  • Her iki hediye 250.000$’lar da Rockstar tarafından yatırılacak ve oyun içinde otomatik olarak banka hesabınıza yatmış olacak. Önümüzdeki hafta gelecek olan 1.04 güncellemesinden sonra oyuncuların herhangi bir ek veya özel bir ücret ödemesi gerekmeyecek.

Tekrar hatırlatalım: Bu özel fırsata ulaşmak için GTA Online’ı bu ay, yani ekim ayı içerisinde bir kere de olsa oynamanız şart. Ekimden sonra oynayacak oyuncular için bu fırsat geçerli olmayacak.

Önümüzdeki hafta biz oyuncular GTA Online’da paraya para demeyecek gibi görünüyor… Rockstar’a teşekkürlerimizle!

Grand Theft Auto Online: Rockstar’dan Yarım Milyon Teşvik Paketi” üzerine 8 düşünce

  1. Geri izleme: GTA Online için 1.04 Güncellemesi Yayında | GTATurk.com

  2. Geri izleme: GTA Online için 1.04 Güncellemesi Yayında | RockstarTurk

  3. Geri izleme: GTA Online'dan Son Gelişmeler: GTA$ Teşvik Paketi, DLC'ler ve Fazlası | GTATurk.com

  4. Geri izleme: GTA Online’dan Son Gelişmeler: GTA$ Teşvik Paketi, DLC’ler ve Fazlası | RockstarTurk

  5. Geri izleme: GTA Online Yarım Milyon Teşvik Paketi Şimdi Aktif! | GTATurk.com

  6. Geri izleme: GTA Online Yarım Milyon Teşvik Paketi Şimdi Aktif! | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*