Grand Theft Auto V Bu Sonbaharda PlayStation®4, Xbox One ve PC’de!
10 Haziran 2014  

Milyonları peşinden sürükleyen, herkesin tek merak konusu olan ve aylardır büyük umutlarla, büyük heyecanla, merakla ve dört gözle PC ve yeni nesil platformları için beklenen GTA V, en nihayetinde bu yılki E3 fuarının Sony konferansında PC ve yeni nesil için duyuruldu!

Rockstar Games’in resmi sitesinden yaptığı açıklamaya göre önümüzdeki sonbaharda PC ve yeni nesil için gelecek olan Grand Theft Auto V, PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının tüm gücünden ve tüm avantajlarından yararlanarak sınırları zorlayacak derecede kapsamlı grafiksel ve tekniksel geliştirmelerle birlikte olduğundan daha müthiş bir detaylı oyun haline geliyor. Arttırılmış ve daha iyi bir görüş mesafesi, daha iyi kaplama detayları, daha yoğun trafik ve daha gelişmiş çözünürlüklerle birlikte yapımcı Rockstar North’un yarattığı Güney Kaliforniya’nın yeniden tasarlanmış halini sunan GTA V’in şehirlerine, kasabalarına, çöllerine ve okyanuslarına yeni bir hayat veriyor…

Seride bir ilk olarak tam üç ana karakter sunan GTA V, Los Santos ve Blaine County boyunca büyük soygunların içinde kendilerini bulan Michael, Trevor ve Franklin’in birbirleriyle iç içe olan yaşamlarına geçiş yapma özelliğini, Rockstar’ın bugüne kadar yarattığı en büyük, en kapsamlı ve en zengin açık dünya oyununda PC ve yeni nesil farkıyla sunuyor. GTA V, PC ve yeni nesil için kırsal ortamlarda yeni bir vahşi yaşam, geliştirilmiş hava ve hasar efektleri ve keşfedilecek onlarca detay içeriyor.

Yeni nesil geliştirmeleri Grand Theft Auto Online’ı da kapsıyor ve PC & yeni nesil platformlara çıkışıyla birlikte Grand Theft Auto Online dünyası çok daha gelişmiş bir hal alacak. Ekip toplayıp para için görevler yaparak GTA Online’ın suç dünyasında yükselmek, apartmanlar, araçlar ve karakteriniz için yeni özelleştirmeler satın almak, rekâbete dayalı modlarda gerçek oyunculara karşı mücadele vermek veya kendi oyun modunuzu yaratıp tüm Grand Theft Auto ailesiyle oynamak ve paylaşmak artık bir öncekinden daha zevkli bir hal alacak gibi görünüyor.

Zira bugüne kadar GTA Online için çıkmış tüm yeni modlar, yeni silahlar, yeni araçlar, yeni apartmanlar ve yeni oyuncu özelleştirmeleri gibi tüm yeni güncellemeler ve içerikler, daha fazlasıyla birlikte PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için de yerini alacak. Buna ek olarak, Xbox 360 ve PlayStation 3’teki online karakterinizi ve ilerlemelerinizi hiçbir şey kaybetmeden PlayStation 4, Xbox One ve PC’ye aktararak kullanabilecek ve kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

Ayrıca sadece PC platformuna özel olarak, GTA IV’te olduğu gibi kendi filmlerinizi yapabileceğiniz özel bir video editör de bulunacak.

Oyunun PS4 platformundan alınmış görüntülerle hazırlanmış özel bir PS4 trailer’ı da E3’ün Sony konferasında yayımlandı. Yukarıdaki oynatıcıdan bu harika trailer’ı izleyebilirsiniz. Yeni nesil grafikleriyle birlikte GTA V enfes görünüyor!

Oyunun PS4, Xbox One ve PC versiyonları bugün içinde rockstargames.com/V/order adresinde 60$’dan ön siparişe açılacak. Çok yakında ülkemizde de açılmasını bekliyoruz.

PC oyuncuları için uzun bekleyiş artık sona eriyor. 17 Eylül 2013 tarihinde sadece PS3 ve Xbox 360 platformlarına çıkmış olan GTA V’i en nihayetinde PC ve yeni nesil oyuncuları da önümüzdeki sonbaharda tecrübe edinebilecek. Uykusuz geceler bu sefer PC oyuncuları için yeniden başlıyor; herkesin gözü aydın!

Grand Theft Auto V Bu Sonbaharda PlayStation®4, Xbox One ve PC’de!” üzerine 2 düşünce

  1. Geri izleme: GTA V'in PS4, Xbox One ve PC için Çıkış Tarihi Duyuruldu! | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*