Grand Theft Auto V, Türkiye’de Çıktı!
19 Eylül 2013  

Ve asıl yolculuk bizler için işte şimdi başlıyor! 17 Eylül’de tüm dünya çapında çıkışını gerçekleştiren oyun, bildiğiniz gibi oyunun Türkiye disbrütatörünün yaşadığı bazı sorunlardan ötürü ülkemizde iki gün gecikeceği açıklanmıştı. 2011’den bu yana, tam 693 küsür gündür yollarını gözlediğimiz GTA V için 2 gün daha sabrettik ve muradımıza erdik! Oyuna şu anda D&R ve diğer tüm mağazalardan ulaşabilirsiniz.

Gelin bu heyecanı bizlerle yaşayın, ilk deneyiminizi bizlerle paylaşın!

Oyundan aldığınız, alacağınız fotoğraflarınızı, görüntülerinizi, videolarınızı, ilk deneyimlerinizi, ilk heyecanınızı, görüş ve fikirlerinizi bekliyoruz!

Resmi YouTube kanalımızı da takip etmeyi unutmayın. Bugünden itibaren açılışını yapacağımız Türkçe anlatımlı GTA V Tam Çözüm videolarının yanı sıra oyuna dair her türlü video sizlerle buluşacak! Adres: www.youtube.com/GTATurkcom2005

Uzun bekleyiş artık sona erdi: Uzun zamandır sabırsızlıkla beklenen, tam anlamıyla kendisi için çıldırılan GTA V, şimdi en yakın mağazanızda! Artık sosyal hayata uzunca bir süre veda edip şimdi Michael, Franklin ve Trevor’a katılarak Los Santos ve Blaine County’nin tadını çıkarma vakti. LOS SANTOS’A YENİDEN HOŞ GELDİNİZ!

Keyifli oyunlar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*