Grand Theft Auto: Vice City Çalışmaları (Bölüm 3: Şehir Tasarımı)
26 Aralık 2012  

Güneşli plajlar, büyüleyici gece kulüpleri, büyük malikâneler, sefil gettolar ve tüm bunları keşfetmek için kullanabileceğiniz çeşitli araçlar… Üç bölümden oluşan ve daha önce “Animasyon” ile “Ses” bölümleriyle karşımıza çıkan The Lab serisinin bu son bölümünde, Rockstar bizlere Vice City’nin şehir ve araç tasarımını sunuyor ve bu sefer Vice City’nin şehir ile araçlarının yapım aşamasına tanık oluyoruz. Bir zamanlar Londra’nın Tasarım Müzesi‘nde teknoloji harikası olarak sergilenmiş olan Vice City’nin şehir ve araçlarının wireframe ile 3D modellemeleri, render halleri ve birçok içerikleri Rockstar’ın arşivinden çıkıp oyuncularla buluşuyor. Yukarıdaki oynatıcıdan bu içeriklere ulaşabilirsiniz.

  • Buildings”- Cherry Poppers dondurma fabrikasını, Malibu Kulübü’nü ve Diaz’ın malikânesini, wireframe’lerinden 3D modellemesine ve render’lanmış full haline kadar gösteren nadir bulunabilen bir içerik.
  • Interiors” – Okyanus Apartmanları’nın lobisi ile yemek odasının, Malibu Kulübü’nün dans pistinin ve Ken Rosenberg’ün gösterişli ofisinin içerisini 360 derece bir tur dönerek gösteren bir içerik.
  • City Wireframe”- Yüksek katlı binaları ve Hyman Stadyumu’yla birlikte şehrin merkezine odaklanan bir içerik. Wireframe’lerinden final şehir render’ına kadar şehrin nasıl meydana geldiğine tanık olun…
  • City Renders” – Şehrin iç ve dış bölümlerinin çeşitli render’lanmış görüntülerini gösteren içerik. Yaşam alanları, çalışma alanları, eğlence ve açık hava manzaraları.
  • Vehicle Design” – 3D modellemer, wireframe’ler, final render’lar ve Box Ville kamyonu, Faggio skuterı, Squalo hız motoru, Sandking rover, Hermes vintage sedan ve Maverick helikopteri gibi oyundaki çeşitli araç tipleri için hasar alma modellemeri.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*