Grand Theft Auto V’te İndirim
31 Mayıs 2016  

fb-min

İlk yılında sürekli gerçekleştirdiği bomba kampanyalarla oyuncuların değişmez adresi olan Voidu’da yaz indirimleri görkemli bir isimle başlıyor: Rockstar Games’in son yıllara damgasını vurmuş efsane oyunu Grand Theft Auto V!

Grand Theft Auto V, yaz indirimleri kapsamında 7 Haziran’a kadar yalnızca 80 TL! Sunduğu sınırsız özgürlük ve eğlence hissiyle Grand Theft Auto V’i henüz oynamadıysanız bu fırsat kaçmaz!

Halen milyonlarca oyuncunun yer aldığı GTA Online’a katılmanın da tam sırası. 1.250.000 GTA doları içeren Great White, 3.500.000 GTA doları içeren Whale ile tam 8.000.000 GTA doları içeren Megalodon cash card’larda müthiş fiyatlar oyuncuları bekliyor. “Hem GTA V’im olsun, hem de GTA Online’da zengin olayım.” diyenleri de Great White, Whale ve Megalodon bundle’lardaki %50’ye varan indirimlere alalım!

Grand Theft Auto V 80 TL
Grand Theft Auto V Great White Bundle 97 TL
Grand Theft Auto V Whale Bundle 99 TL
Grand Theft Auto V Megalodon Bundle 108 TL
Grand Theft Auto Online: Great White Shark Cash Card 24 TL
Grand Theft Auto Online: Whale Shark Cash Card 55 TL
Grand Theft Auto Online: Megalodon Shark Cash Card 102 TL

 

Voidu’da sürekli olarak birçok sevilen oyunda indirim de gerçekleşiyor. Şu anki indirimler arasında Football Manager 2016 (80 TL), DOOM (149 TL) ve WRC 5 (38 TL) gibi popüler isimler var.  Voidu indirimlerini takip etmeyi unutmayın! Satın almak için tıklayın!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*