GTA 5 PC Yeniden Ertelendi! – Soygunlar 10 Mart’ta Geliyor
24 Şubat 2015  

 Online Soygunlar (Heists)

GTA Online için soygunlar bölümünün çıkışının 10 Mart olarak belirlendiğini duyurmaktan büyük zevk duyuyoruz. Bunun için fazlasıyla beklediğinizi biliyor ve sabrınızdan dolayı teşekkür ediyoruz. Soygunlar GTA Online’ye yeni 4-oyunculu kooperatif oyun tecrübesini getiriyor, bunu Los Santos ve Blaine County’de çok parçalı baskınlar ve soygunlar yapma imkanı sağlayarak oyuncularla paylaşıyor. Önümüzdeki birkaç hafta içerisinde soygunlar hakkında daha çok bilgi ve paylaşıma sahip olacağız.

PC için GTA V

PC için GTA V Nisan 14’te perakende ve dijital indirme satışına sunuluyor. PC oyuncularını günleri teker teker saymak zorunda bıraktığımız için çok özür diliyoruz fakat oyunun olabildiğine yontulmuş, soygunlar (Heists) ve GTA Online’nin oyunun PC’ye çıktığı ilk günde eksiksiz olması için biraz daha zaman gerekiyordu. Bu anlayışa karşı bir hediye niteliğinde olarak oyunu önceden sipariş eden herkese GTA Online içinde kullanabileceği ekstra 200,000$ ile ödüllendiriyoruz.

Her zaman olduğu üzere GTA PC topluluğunun bu yeni platformda anlayışını ve oyunun yayınlandıktan sonraki ilk günlerinde yaşanan sorunları ve endişeleri rapor ederek desteğini istiyoruz. Eğer bahsettiğimiz üzere sorunlar yaşayacak olursanız lütfen Rockstar Games Support bölümünü ziyaret edin ve GTAOnline@rockstargames.com’a geri bildirim yollayın. Belirttiğiniz durum ile olabilecek en hızlı şekilde ilgilenmeye çalışacağız.

GTA V’nin PC versiyonu tamamen optimize edilmiş ve kullanım alanı içerisinde olan donanımlar için desteklenmiş (sistem özellikleri) ve PC’ye özel yüksek seviyeli detaylandırmalar, derin yapılandırma seçenekleri ve Ultra-High-Definition desteğiyle şu anki en iyi grafik ve teknik gelişmişliğe sahip sürümü -bunlara özel videolar kayıt etme, sahneleme ve düzenlemeyi sağlayan güçlü ve yeni Rockstar Editor de dahil.

Dünya çapındaki GTA oyuncularına bu büyük oyunun güncellenmesini beklerken gösterdikleri sabırdan dolayı teşekkür ediyor, soygunlar (Heists) ve PC için GTA V’i çok yakında size sunacak olmaktan dolayı heyecan yaşıyoruz. Lütfen gelecek bilgilendirmelerden haberdar olmak için bizimle kalın ve soygunların aksiyon dolu yeni görüntülerine göz atın.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*