GTA III Artık Mobilde!
15 Aralık 2011  

Rockstar Games, tüm zamanların en etkili oyunlarından biri olan GTA III’ün 10. yılını kutluyor! Çeşitli hediyelerle yapılan kutlama, bir versiyonun da kapısını araladı. GTA III artık ceplerde! Geçtiğimiz günlerde GTA III’ün 15 Aralık’ta satışa sunulacağını söylemiştik. Ve oyun 15 Aralık itibariyle iTunes – Apple Store arayıcılığı ile $4.99 satışa sunulmuştur.

Karanlık, yeraltı ve suç şehri artık parmaklarınızın arasında! Satın almak için iTunes sayfasını ziyaret ediniz. Android kullanıcıları için ilgili sayfa için ise buraya tıklayınız.

GTA III Artık Mobilde!” üzerine 2 düşünce

  1. GTA III’ü bir de mobilde bitiririz artık :) Yalnız radar yine turuncu olmuş. Daha önceki resimlerde maviydi. Bu hali daha çok hoşuma gidiyor ama yine de garipsedim.

    • Artık oyunda radarın üzerinde dokunarak haritayı açabiliyoruz. Haritada gri renk tonları kullanılmış. Modellemelerin üzerinde de yeniden çalışılmış. Araba ve insan modellemeleri çok güzel. Ayrıca zannedersem artık parmaklar da birleşik değil. Ve son olarak göreve girerken görevin adı ekranın ortasında yer alıyor. Tam anlamıyla 10.Yıla yaraşan bir sürüm olmuş bence.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*