GTA Kitabına Ne Dersiniz?
02 Aralık 2011  


Hayranı olduğumuz, tüm gelişmelerini yakından takip ettiğimiz Grand Theft Auto’nun kitabına ne dersiniz? Eminiz birçok kitap alışkanlığı olmayan kişiler bile sırf GTA kitabı çıktığı için kitap okumaya başlayabilir. Bize bu güzel haber ünlü yazar David Kushner’dan geliyor. Aynı zamanda “türk milliyetçiliği” ile ilgili bir kitap yazan ve Türkleri de yakından tanıyan ünlü yazar “Jacked: The Outlaw Story of Grand Theft Auto” adlı bir kitap yazıyor. Efsanevi serinin çıkışından bu yana olan hikâyesinden Hot Coffee moduna kadar birçok detayı içinde bulunduracak olan kitap, 3 Nisan 2012’de raflarda yerini alacak. Ayrıca söylenenlere göre GTA V, bu kitap çıktıktan hemen sonra, 2012 ilkbahar ayında piyasada olacak. Tabii ki bu sadece bir söylenti.

Kitapta olacak ayrıntılar, gizli bilgiler bizleri heyecanlandırmıyor değil. Görüşüne göre uzun yıllar yolunu gözledikten sonra 2012 bizler için Grand Theft Auto yılı olacak.

GTA Kitabına Ne Dersiniz?” üzerine 4 düşünce

  1. kitap Türkiye’de satışa sunulacak mı _? AC serisininde kitapları var oyundan onceki ve o anları anlatan hikaye odaklı ama Türkiye’de yok ne yazıkki bu inşallah olur :/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*