GTA Onlide’da Festival Zamanı
19 Aralık 2014  

actual_1418914340

Bu yılbaşı tatilinde GTA Online’a festival sürprizleri için giriş yapın!

Yılbaşı Çorabında Patlayıcılar!

Ammu-Nation’da sizler için bekleyecek olan yeni eşyalar ile yılbaşının renkli dünyasını daha da aydınlatın! Yeni Takip Edici Roket Atar ve Patlayıcı Mayınlar ile yılbaşı atmosferini biraz renklendirmeye ne dersiniz? Bu iki yeni ekipman Ammu-Nation’dan satın alınabilecek ve kalıcı olarak sizde kalacak!

actual_1418914354

Karlı Günler!

San Andreas’ın bu büyüleyici derecede güzel ve yeni karlı atmosferinibekleyenler için bir hava tahmini, Los Santos’a bir kaç günlüğüne özel kar geliyor! Arkadaşlarınızı ve çetenizi inanılmaz kar topu savaşları için hazırlayın, ancak dikkatli olun, bu küçük toplar canınızı fena halde yakabilir!

actual_1418914366


Yılbaşına Özel Ücretsiz Maskeler ve Kıyafetler!

Yılbaşı atmosferinize çılgınlık katmak için yeni eklenen komik pijamalar, ‘çirkin’ kazaklar,eşarplar,maskeler, şapkalar ve daha fazlası kullanmanız için envanterinize eklendi ve  5 Ocak Pazartesi’ye kadar sizin emrinizde olacak!

actual_1418914379

Acele Edin, 4 Yepyeni Aracın Tadını Çıkarın!

Yılbaşının da gelmesiyle kendinize yeni oyuncaklar edinin! 1.19  güncellemesiyle gelen yeni özellik sayesinde artık toplamda 3 adet garajınız olabilecek! Bu garajlarınızı oyuna yeni eklediğimiz 4 tane yeni araç olan Hot Rod Christmas Ratloader, the sturdy Slam Van, ve yeni araç skinleri ile beraber oyuna eklenen flashy Massacro ileJester sports arabaları ile doldurun!

actual_1418914394

Yılbaşına Özel Drop Kutuları!

Daha önceki aktivitelerde bulunamayanlar için, 5 Ocak itibariyle son bulacak olan yılbaşı özel drop kutuları için gözleriniz havada olsun! İçlerinden enventerinize eklenecek türlü ekipmanlar bulunmakla beraber, daha öncesinde ki kutulara  yetişemeyenler için mükemmel tişörtler sizleri bekliyor!

Yılbaşı Gününe Özel Hediyeler!

Yılbaşı gününde, yani 25 aralıkta, Los Santos’da ki apartmanınızda , hemen ağacınızın arkasında rahatlarken envanterinizi kontrol etmeyi unutmayın. Yılbaşına özel hediyeler sizleri bekliyor olacak.

Yeni Yıl İçin Birkaç Havai Fişek Patlatın!

Daha önceden de bildiğiniz üzere havai fişeklerin , bu yılbaşında geri döndüğünü söylesek? Yılbaşı atmosferinde bir havai fişek patlatın ve güzel yılbaşı gecesini aydınlatın!

#FestiveSurprise Snapmatic Yarışması!

Apartmanınızda sevgili dostlarınız, çete üyeleriniz ve ya tek başınıza düzenlediğiniz yılbaşı partilerinizi fotoğraflayın! Ya da yılbaşı partisine özgü en güzel fotoğrafı çekin, daha sonra #FestiveSurprise tagi ile paylaşın ve yarışmaya katılın. 5 adet favori fotoğraf içinden sizinki seçilsin ve 1M$ GTA dolarına sahip olun!

GTA Online Yılbaşı Partisi Canlı YAYINI! Cuma Günü!

twitch.tv/rockstargames adresinden, 19 Aralık günü oyuncular içinden özel davetliler ile yapılacak canlı yılbaşı etkinliğini kaçırmayın. Bu etkinlikte, yeni eklenilen bombalardan tutun, araçlara kadar tüm içeriklere göz gezdireceğiz ve yılbaşı atmosferini hep beraber zevkle yaşayacağız. Bize her iki platform için de ( PS4,XONE) katılacağınızdan emin olun, böylece arkadaşlarınızı da davet edebilir ve eğlenceye katılabilirsiniz!

Yılbaşı boyunca Bonus GTA dolarları ile ilgili detaylar için hazırlıklı olun, bununla ilgili haberleri yakında vereceğiz.

Mutlu noeller, ve hepinize FestiveSurprise başlığı altında tüm 4 platforma da iyi oyunlar diliyoruz!

GTA Onlide’da Festival Zamanı” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*