GTA Online Beach Bum Gelecek Hafta: Yeni Silahlar, Araçlar, Görevler…
13 Kasım 2013  

19 Kasım’da gelecek olan Beach Bum paketiyle birlikte yeni görevlerle sahilleri kasıp kavurmak için yerlerinizi alın…

Daha önceden kasım ayı içerisinde geleceği duyurulan, GTA Online’a yepyeni silahlar, araçlar, görevler ve daha pek çok içerik ekleyecek olan ücretsiz Beach Bum paketinden yeni detaylar geldi. Buna göre paket, önümüzdeki hafta 19 Kasım Salı günü çıkışını gerçekleştirecek. Paketteki tüm bu yeni içerikler 1.06 güncellemesiyle GTA Online’a eklenecek.

Paket; iki yeni silah, kara ve deniz için eğlenceli yeni dörtlü araçlar, birçok aksiyon dolu yeni iş ve görevler, yeni kıyafetler, yeni saç modelleri ve yeni dövmeler içeriyor.

Yeni Görevler (Jobs)

Beach Bum paketi GTA Online’a aksiyon dolu birtakım yeni görevler getirmeye hazırlanıyor. Bunlara Beach Bum temalı yeni Race, Deathmatch, Parachute, Last Team Standing, Survival ve Gang Attack modları da dahil.

İşte Beach Bum paketinin GTA Online’a getirdiği yeni içeriklerde Rockstar’ın favorilerinden sadece birkaçı:

  • Grass Route II” (Race): Orijinal popüler Grass Route yarış modunun devamı niteliğinde olan bu yeni yarış modunda, Zancudo Nehri’nin kuzey kıyısından başlayıp North Chumash’ın sahilinde son bulan tehlikeli ve eğlenceli bir yarışta kendinizi bulun.
  • “Survival on Del Perro Pier” (Survival): Del Perro İskelesi’nde geçen bu yeni Survival modunda, dönme dolaba atlayıp buradan acımasız düşmanlarınıza meydan okuyarak tüm dalgalardan kurtulmaya gayret gösterin.
  • View of Vespucci” (Parachuting): 2,980 feet yukarıdan atlayıp Vespucci Sahili’ne kendinizi bırakacağınız bu yeni paraşütle atlama modunda, Vespucci Sahili boyunca palmiye ağaçları arasında süzülerek rekreasyon merkezinin basketbol sahasına başarıyla inişinizi gerçekleştirin.
  • Paleto Beach” (Team Deathmatch): Paleto kasabasının halkı, bu kasabada hiçbir hareket olmamasından şikayetçi. Öyleyse onlara bir iyilik yapın; bu sabah onları çatışma sesleriyle uyandırın! 4-8 oyuncu destekli bu yeni Team Deathmatch, Paleto Sahili’nin ortasında takımınız ve karşı takımla olan mücadelenize ev sahipliği yapıyor.
  • Sundae Driving” (Bike Race): Şüphesiz oyuncuların yeni favorisi olacak olan bu yeni motosiklet yarış modunda, motorunuzu seçin ve Vespucci Sahili’nin tehlikeli köşelerini geçerek diğer oyunculara meydan okuyun.

Tüm bunların yanı sıra GTA Online’a gelecek hafta dopdolu yeni görevler de eklenecek.

Yeni Araçlar

Tüm yeni Beach Bum yarış modları ve araçta geçen Deathmatch modlarında sahiller ve plajlar boyunca deniz kıyılarını yeni araçlarla keşfetmeye hazırlanın. Yeni araçlar şöyle: Kumsal arabası olan BF Bifta, zorlu off-road kamyonu Canis Kalahari, kumsal kamp kamyoneti olan Bravado Paradise ve uzun bir aradan sonra GTA serisine bu paket ile birlikte geri dönecek olan Speeder sürat teknesi… Tüm bu araçlar oyunda hiçbir ücret ödemeden oyun içinde southernsanandreassuperautos.com adresinden ücretsiz olarak satın alınabilecek, Speeder’a ise docktease.com adresinden ulaşılabilecek (teslim almak için telefon rehberinizden Pegasus’u arayabilirsiniz). Öte yandan bu araçlar Michael, Franklin ve Trevor’ın kullanımı için de single-player’da da yerini alacak. Araçlara single’da sahip olmak için, oyundaki garajınıza ve Speeder teknesi için de Marina’ya göz atabilirsiniz.

Klasik çevik Speeder ile deniz ve su yollarında yeni maceralara hazır olun.

Yeni Silahlar

Cephaneniz iki yeni ücretsiz silahla birlikte genişliyor: Küçük ama ölümcül SNS Pistol ve yakın temaslı mücadelelerde oldukça etkili olan yeni ölümcül el silahı Broken Bottle (kırık şişe). Her iki silah da GTA Online’daki Ammu-Nation dükkânlarında ücretsiz olarak yerini alacak ve single-player’da üç karakterimiz için de geçerli olacak.

GTA Online karakterinizi yeni özelleştirme seçenekleriyle özelleştirin ve kıyılarda yeni maceralara yelken açın.

Yeni Özelleştirme Seçenekleri

Bu paketle birlikte gelecek olan yeni sahil temalı özelleştirme seçenekleriyle birlikte GTA Online karakterinizi süslemeye kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. Şık sörfçü şortları, neon sörfçü kıyafetleri, vahşi kabile dövmeleri, West Coast laissez-faire atmosferi için dağınık saç modelleri ve fazlası bizleri bekleyenler arasında.

Beach Bum paketi, 19 Kasım Salı günü 1.06 güncellemesiyle birlikte GTA Online’da yerini alacak. Bu paket, GTA Online’ın ilk DLC’si olmakla beraber; Rockstar daha fazlası için üzerinde çalıştığını ve GTA Online için daha fazla yeni içeriğin önümüzdeki zamanlarda geleceğini belirtiyor. Kendi oyun modlarımızı yaratabileceğimiz Content Creator, arkadaşlarımızla beraber kooperatif olarak banka soygunlarında bulunabileceğimiz Heists ve single-player için de heyecan verici yeni DLC’ler de dahil olmak üzere ileride hem GTA V hem de GTA Online için bizleri pek çok yeni içerik beklemekte. Yeni bilgiler ve içerikler için bizden ayrılmayın; önümüzdeki salı günü GTA Online’da Beach Bum paketiyle buluşalım!

GTA Online Beach Bum Gelecek Hafta: Yeni Silahlar, Araçlar, Görevler…” üzerine 1 düşünce

  1. Geri izleme: GTA Online Beach Bum DLC'si Çıktı! | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*