GTA Online The Business Özel Social Club Etkinliği
05 Mart 2014  

Dün itibariyle bizlerle buluşan The Business güncellemesinin şerefine Rockstar, bu hafta sonu Business DLC’sine özel olarak hediyelerle dolu yeni bir Social Club etkinliğine start veriyor. 7 Mart Cuma günü başlayıp 9 Mart Pazar gününe dek sürecek olan Business Hafta Sonu Social Club Online Etkinliği‘nde iş hayatından bunalan ve bunun acısını çıkarmak isteyenleri bu hafta sonu GTA Online dopdolu bekliyor!

Business paketinin getirdiği yeniliklerle birlikte GTA Online’ın keyfini sürmek isteyen oyuncuları her etkinlikte olduğu gibi bonus ödüller de bekliyor. Kara ve hava yarışlarında özel bonus RP ve GTA$’lar, içinde oldukça güçlü ateşli silahlar bulunan etkinlik özel Crate Drop’lar, daha önce görülmemiş GTA V içerik ödüllü Social Club Los Santos Better Business çekilişi, oyun içi 1,000,000$ ve özel ‘BUSINESS’ plaka ödüllü #BUSINESS Snapmatic yarışması ve daha fazlası bu cuma günü başlayacak olan etkinlikte oyuncuları bekliyor olacak. Ayrıca her zamanki gibi Rockstar, etkinliği canlı olarak da YouTube ve Twitch üzerinden özel konuklarla birlikte sunacak.

OYUN İÇİ ÖDÜLLER VE BONUSLAR

The Business paketiyle birlikte gelen spor arabalar, Vestra uçağı ve güçlü silahlara ek olarak, hafta sonu boyunca oyuncuları oyun içi pek çok bonus bekliyor.

  • Kara yarışlarında %50 daha fazla RP: Business paketiyle birlikte gelen Albany Alpha, Dinka Jester ve Grotti Turismo R’ın tadını çıkarmak isteyenleri hafta sonu boyunca tüm kara yarışlarında %50 RP bonus bekliyor.
  • Tüm hava yarışlarında 50% daha fazla GTA$: Paketle birlikte gelen Vestra’nın Los Santos semalarında tadını çıkarmak isteyenler için de hafta sonu boyunca tüm hava yarışlarında %50 bonus para geliyor.
  • İstenilen önemli araç: Simeon son günlerde gözüne Ocelot Jackals aracını kestirmiş durumda. Size bu hafta sonunda bu arabayı bulmanıza dair bir mesaj atacak. Mesajını bekleyin, Ocelot Jackals’ı bulup liman bölgesindeki Simeon’ın deposuna doğru yola çıkın ve arabayı depoya bırakın. Simeon bu iyiliğinizi oldukça yüksek bir miktarla ödüllendirecek…
  • Etkinlik özel Crate Drop’lar: Serbest dolaşımda özel Crate Drop’lar (içinde cephanelik, para bulunan ve bulunduğunda bonus RP veren gizli hediye sandıklar), bu hafta sonunda Los Santos ile Blaine Vilayeti’nin havaalanlarında ve çoğunlukla Los Santos Şehir Merkezi’nin iş bölgelerinde yerini alacak. Bu seferki etkinlikte sandıkların içi RPG, Minigun, yapışkan bombalarla dolu olmakla beraber, her sandık başına tam 8000 RP sandığa ulaşan oyuncuları bekleyecek.

#BUSINESS SNAPMATIC YARIŞMASI

Bugünden başlayıp pazar gününe kadar etkinlik boyunca çekeceğiniz en güzel The Business DLC temalı fotoğraflarınızı Snapmatic‘ten paylaşın ve oyun içi 1,000,000$ kazanmak için fotoğrafınızı #BUSINESS olarak etiketleyin. Rockstar, beğendiği 5 fotoğrafın sahibini oyun içi 1,000,000$ ve oyun içi özel ‘BUSINESS’ plakasıyla ödüllendirecek. Yarışmaya katılabilecek ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor; bol şans!

ETKİNLİK ÖZEL CANLI YAYIN

Etkinliğe katılamayacak mısınız? Öyleyse izlemeye ne dersiniz? Rockstar, üç farklı kanaldan etkinliği canlı olarak da yayımlayacak: Social Club Etkinlik SayfasıRockstar Games Twitch.tv Kanalı ve resmi Rockstar YouTube kanalı. Türkiye saatine göre saat 23:00’den başlayıp 01:00’e kadar sürecek olan iki saatlik yayına özel konuklar renk katacak.

LOS SANTOS BETTER BUSINESS ETKİNLİK ÇEKİLİŞİ

Son olarak, cuma günü başlayacak olan büyük ödül çekilişinde de oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor. Çekilişe katılan beş şanslı kişi, yukarıda görmüş olduğunuz Trevor Philips Industries tişörtünün ve Merryweather Güvenlik kamuflaj şapkasının sahibi olacak. 10 kişiyse tişört ve sticker içeren çeşitli GTA V içerikleri kazanacak. Etkinliğe katılımlar Social Club Etkinlikleri sayfasından cuma gününden itibaren pazar günü sonuna dek açık olacak, ancak çekilişe katılabilecek ülkeler arasında ne yazık ki Türkiye bulunmuyor.

GTA Online The Business Özel Social Club Etkinliği” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*