GTA Online Freemode Etkinlikleri Güncellemesi PS4, XBOX ONE ve PC’de!
17 Eylül 2015  

x

Grand Theft Auto Online için gelen Freemode Etkinlikleri güncellemesi Playstation 4, Xbox One ve PC için otomatik olarak indirilebilir durumda. Oyunda yükleme ekranı görmememizi sağlayan bu yeni gelen güncelleme birçok görevi de içinde barındırıyor. Bunlardan bazıları:

xx

Hunt the Beast (Canavarı Avlamak)
Kendi karakterinizden daha güçlü, hızlı bir versiyonu olan canavar olun ve Los Santos’dan Blaine County’e kadar sizi kovalamaya razı olan oyunculardan kaçmaya çalışın.

King of the Castle (Kalenin Kralı)
Her oyuncunun kendini düşündüğü bu görevde belirtilen bölgeyi kendi bölgenizmiş gibi sahiplenmeniz ve sizi öldürmeye gelen herkesi halletmeniz gerekli.

Hot Property (Sıcak Mülk)
Bu görevde ise belirtilen evrak çantasını alıp uzaklaşmanız ve elinizde tutmanız gerekli. İsterseniz arabaya, motorsiklete, tekneye, P-996 Lazer’e binin yada dağa çıkın. Çantayı en çok taşıyan üç kişiden biri olun ve GTA$ ve RP kazanın.

Moving Target (Hareketli Hedef)
Görevde belirtilen işaretlenmiş olan araca binen kişi Hedef olup aracı belirtilen yere getirmekle görevli olacak. İşaretlenmiş araçlar ne kadar dayanıklı olursa olsun sizi aracınızı belirtilen yere götürmemenizi isteyen oyuncular sizi öldürmek isteyecek.

actual_1442327343

Checkpoint Challenge (Kontrol Noktası İşi)
Freemode’da bulunan diğer tüm oyuncularla birlikte Güney San Andres bölgesinde yarışın. En fazla kontrol noktasından geçen oyuncu GTA$ ve RP kazanacak.

Kill List and Kill List Competitive (Ölüm Listesi ve Ölüm Listesi Rekabeti)
Ağır silahlarla kuşanın ve Merryweather Security’de çalışan paralı askerlerle birlikte ortalığı dağıtın. Her öldürüş size GTA$ ve RP kazandıracak.

Dead Drop (Ölü İniş)
Bu görevde ise amacınız önemli mühimmatı alıp belirtilen yere bırakmanız gerekmekte.

Penned In (Kaleme Alınmış)
Los Santos’un üstünde büyük bir dairenin belirdiğini görürseniz sayaç bitmeden daireye ulaşmanız gerekli. Sayaç bittiğinde daire hareket edip küçülmeye başlayacak ve amacınız dairenin içinde durup diğer oyunculardan kaçmak olacak. Dairenin dışında 7 saniyeden fazla kalan oyuncular ise patlayacak. Sayaç bitiminde daire içinde kalırsanız GTA$ ve RP ile ödüllendirileceksiniz.

actual_1442327358

Criminal Damage (Suç Hasarı)
Bu görevde ise siz etrafı patlatırken polisler sizi aramayacak. Her etrafa zarar verişiniz görev içinde paraya dönüşecek. En çok etrafa zarar veren oyuncu kazanacak.

Hold the Wheel (Direksiyonu Tut)
Bu görevde hiçbir şekilde patlamayacak olan bir araç işaretli durumda. Direksiyonun başına geçin ve sayaç bitene kadar aracı kaybetmeyin. İsterseniz görevi ya yanlız başınıza yada silahlardan sorumlu bir arkadaşınızı yanınıza alıp görevi bitirin.

Time Trial (Zaman Denemesi)
Yarışı en hızlı şekilde bitirin. Her hafta yeni bir yerde yeniden paylaşılacak olan bu görevde amacınız yarışı oyunun belirlediği zamandan yada kendi zamanınızdan daha kısa bir şekilde bitirmeniz, ayrıca dünya rekorunu da kırarsanız şampiyonluk sizin oluyor.

actual_1442327370

Freemode Challenges (Serbest Mod Görevleri)
19 yeni yarışmada freemode’da bulunan arkadaş ve düşmanlarınızla birlikte yarışın. Kim daha yüksekten atlıyor, kim arabasını en uzun çarpmadan kullanıyor, kim en yüksekten atlayıp ölmüyor ve kim en çok paraşütünü açmadan havada süzülüyor gibi yarışmalarda ilk üçe girip GTA$ ve RP kazanın.

İKİ YENİ ADVERSARY MODU

actual_1442327382

Freemode etkinlikleri iki yepyeni adversary modlarınıda içeriyor.

Cross the Line (Çizgiyi Geç): Ağır silahlarla kuşanmış iki takım nötr bir bölgede savaşıyor ve amaç ise takım üyelerinin bu bölgede stratejik bir şekilde karşı takımdaki oyuncuları öldürüp bölgeyi kendilerine geçirmeleri.

Hunting Pack (Av Paketi): Bombayla döşenmiş bir aracın içindesiniz ve bu araç belirtilen bir hızın altına düşerse bomba patlayacak. Amacınız ise aracı sizi durdurmak isteyen diğer oyunculardan uzaklaştırıp yavaşlamamak.

ROCKSTAR EDİTÖR’Ü PS4 & XBOX ONE’DA
Freemode Etkinlikleri güncellemesi yeni gelen birkaç özellikle birlikte her platform için Rockstar Editörünü’de içeriyor. Özel ortam müzikleri, şarkı kütüphanesi, Snapmatic entegresi, Yönetmen Modu güncellemeleri, yeni yazı tipleri ve daha fazlası.

YARATICI MODU GÜNCELLEMELERİ
Yeni gelen güncellemelerden birisi de GTA Online Yaratıcı modu güncellemeleri. Bu özellik nesneleri düzgün bir şekilde yapacağınız görev içinde düzenlemenizi ve yaptığınız nesne topluluklarını kaydetmenizi sağlıyor. Akıllı yaratıcı modu kullanıcıları büyük rampaları ve parkur yollarını şimdi daha kolayca yaratabilir.

SINIRLI BİR ZAMAN İÇİNDE GTA$ BONUS’U VE ÖZEL BİR T-SHİRT
Bu görevlerden herhangi 5 tanesini Salı 15 Eylül ve Pazar 20 Eylül arasında yaparsanız GTA$ kazanıyorsunuz ayrıca özel bir vapid T-shirt’ünü de kazanıyorsunuz. (25 Eylül Cuma günü veriliyor.)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*