GTA Online Heists Görevleri Çıktı!
10 Mart 2015  

actual_1425957536

Soygunlar, 4 kişilik co op oynanış deneyimini sizlere sunan, GTA Online’a yepyeni bir soluk getiren ve sayısız fırsatlar ile eğlenebileceğiniz ve Los Santos ile Blaine County’i bezdireceğiniz oyun modu,GTA Online’a ücretsiz olarak eklendi.

Planlayın, Hazırlanın, İnfaz edin!
Online soygunlar onlarca yeni görev, yeni oynanış, araçlar, silahlar ve yep yeni senaryolar ile oyuncuların yeteneklerini test edecek. Bu yetenekler arasında hızlı bilgisayar ele geçirme, gizlilik yeteneği, mükemmel sürüş refleksleri, ve ya harika uçuş yetenekleri, keskin nişancılık, skydive ve daha fazlası olacak.

4 Kişilik Takımlar, 4 Yönlü Oyun
Soygun esnasında hangi görevi üstleneceğinizi seçin, stratejinizi iyice belirleyin ve başarıya ulaşmak için çok iyi bir iletişime sahip olmanız gerektiğini unutmayın. Bazı görevler sizlere bir bütün olarak ihtiyaç duyarken, diğer görevlerde ise ekibin her üyesinin farklı ve önemli görevler yapması gerekiyor. Soygunları tüm görevlerde farklı görevleri tecrübe edene dek tekrar edebilirsiniz. Aynı zamanda Elite Challenge’ları da tamamlayıp daha fazla para kazanabilirsiniz.

Los Santos’da Yeni Aktiviteler
GTA Online’a yeni bir çekişme katacak günlük görevler ve yeni serbest dolaşım aktiviteleri ile, Los Santos ve Blaine County’e kaos’u hissettirin.

Takımınızı Hazırlayın
Hala takımınız yoksa, ve ya takımınızı düzenlemek istiyorsanız ya da bir takıma katılmak istiyorsanız Social Club’ta ki çetelere göz gezdirebilirsiniz. Böylece oynadıkça bonus olarak rp kazanabilirsiniz.

GTA Online Heists Görevleri Çıktı!” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*