GTA Online Hilecilerine Rockstar’dan Darbe
17 Haziran 2015  

Yeni yapılan düzenlemeler ile GTA Online’da başka oyunculara sıkıntı çıkarıp kendi oyunlarını lehine düzenleyen hilecilere karşı Rockstar Games’ten yeni önlemler geldi.  Artık oyunlarını bu şekilde değişime uğratmak için hile yoluna başvuran kişilerin davranışları daha kolay farkediliyor ve hesapları daha kolayca yasaklanabiliyor, böylece gözden kaçma olasılığını gittikçe düşürmüş olan Rockstar Games, GTA Online’da herkese daha rahat bir oyun ortamı yaratmaya çalışmakta emin adımlarla ilerliyor.

Rockstar Games, hatırlatma olarak oynanışı etkileyen modlar, değiştirilen kodlar, kullanılan ekstra illegal programlar ve benzeri yollara başvuran kişilerin sorgusuz şekilde banlanacağını belirtiyor. Bu tarz kullanıcılara rastlarsanız Rockstar Games’e başvurmanız herkes için en iyisi olacaktır.


Oyunun Story (hikaye) modunu oynarken oyunu değiştirecek yollara başvurmanız sorun yaratmaz, fakat bu modları GTA Online‘da kullanmanız büyük ihtimalle banlanmanıza yol açacaktır.

Hile kullanan kişileri “Pause” sekmesindeki “Oyuncular” (players) kısmından rapor edebilirsiniz. Raporlamak istediğiniz oyuncunun üstüne gelip tıkladığınızda “Report Player”ı seçmeniz yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*