GTA Online: Ill-Gotten Gains Güncellemesi Artık Aktif!
11 Haziran 2015  


Suç işlediniz – San Andreas’ın maddi kurumlarından çaldıklarınızla paranıza para demediniz. Peki şimdi bu kadar parayla ne yapacaksınız? Makul derecede düşük riskli yatırımlar ve sessiz bir emeklilik mi? Hayatınızın geri kalanını saygılı ve abartısız bir şekilde rahatça ancak gözlerden uzak yaşamak mı?

Siz böyle düşünüyor olabilirsiniz ancak Rockstar böyle düşünmüyor. Ganimet elde edenler ve soygunlar sayesinde ceplerini dolduran oyuncular; paranızı harcamaya hazır olun ve tüm Snapmatic takipçilerinizi süper arabalarınızla, som altından yapılma uçaklarınızla kıskandırın, hatta çatlatın!


GTA Online için yapılan Ill Gotten Gains Güncellemesi tüm platformlarda aktif hale geldi. 4 adet yüksek kalite arabaya (Pegassi Osiris, Albany Virgo, Benefactor Stirling GT ve Enus Windsor) ek olarak iki adet yeni hava aracıyla da göklere hükmedeceksiniz.

Rockford Hills’deki kıyafet kurumları yeni kostümlerle, küpelerle, kolyelerle ve saatlerle güncellendi. Bunların yanında da Ammu-Nation yeni bir silah, Combat PDW ile çeşitleri arasına bir yenisini ekledi.

Los Santos sakinleri silahlarını ve daha birçok şeyi lüks oymalarla güzelleştirebilecek. Ayrıca lüks hava araçları Los Santos semalarında salınırken şampanya içmeye, sigara tüttürmeye imkan verecek.

Ayrıca oyunun Xbox One ve PS4 platformlarına, PC platformunda bulunan bir özellik olan kaporta kamerası eklendi. Bunun beraberinde araç sitelerini kullanmayı daha da kolaylaştıran ve tüm arkadaşlarınızı bir göreve davet etmenizi sağlayan özellikler eklendi.


Bizden size tavsiye; oyuna muhteşem özellikler ekleyen bu güncellemeyi fazla bekletmeyin ve zevkini çıkarın. Ill Gotten Gains’in ikinci bölümü de bu yaz ortalarında tüm platformlarda kullanıcıların beğenisine sunulacak.

GTA Online: Ill-Gotten Gains Güncellemesi Artık Aktif!” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*