GTA ONLINE ”ILL-GOTTEN GAINS” HAFTASI
29 Mart 2016  

actual_1458908373

‘Lowriders Custom Classics” haftasından sonra sıra şimdi geçtiğimiz yaz aylarında oyuna eklenen ”ILL-GOTTEN GAINS” içeriklerinde. 25-31 Mart tarihleri arasında bu eklentiyle gelen tüm araç, kıyafet, dövme ve silahlarda avantajlı fiyatlar siz oyuncuları bekliyor olacak.

Haftaya özel oyun içi T-Shirt:

Etkinlik tarihleri içerisinde oyuna girdiğiniz zaman ”The Shoulder Of Orion II” adlı t-shirt direkt olarak gardolabınıza eklenecek.

Yarışlarda iki kat para ve rp kazanma fırsatı:

25-27 Mart tarihleri arasında kara taşıtları;

28-29 Mart tarihleri arasında hava taşıtları;

30-31 Mart tarihleri arasında ise deniz taşıtları ile yapacağınız yarışlarda iki kat para ve rp kazanabileceksiniz.

ILL-GOTTEN Araçları %25 İndirimli:

Hafta boyunca ILL-GOTTEN GAINS Part 2 ile oyuna eklenen Coil Brawler, Progen T20, Invetero Coquette BlackFin ve Dinka Vindicator araçları %25 indirimli olarak satılacak. Bu araçları satın aldıktan sonra modifiye etmek isterseniz alacağınız parçalara %25 daha az ödeyeceksiniz.Eğer kara taşıtları ilginizi çekmediyse Lampadati Toro adlı sürat teknesini alıp dalgaların köpürmesini izleyebilirsiniz.

ILL-GOTTENS GAINS Kıyafetleri ve Dövmeleri %50 İndirimli:

Binco, Suburban veya Ponsonbys mağazalarında bulabileceğiniz ”ILL-GOTTEN GAINS” kıyafetlerinin tamamı hafta boyunca yarı fiyatına satılacak. Bu kıyafetleri güzel dövmelerle birleştirmek isterseniz ”ILL-GOTTEN GAINS” ile oyuna eklenen tüm dövmelere %50 indirimle sahip olabileceksiniz. Kıyafet ve dövme haricinde Ammu-Nation dükkanlarından satın alabileceğiniz muştaların tamamında %50 indirimli olacak.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*