GTA Online: Independence Day Social Club Etkinliği | 3 – 6 Temmuz
02 Temmuz 2014  

actual_1404329735

Hem dün bizlerle buluşan The Independence Day Special güncellemesini, hem de 4 Temmuz’daki Bağımsızlık Günü’nü kutlamak için Rockstar, yarından itibaren pazar günü sonuna kadar sürecek olan tam 4 günlük bir Social Club etkinliğine açılış yapıyor. Geçtiğimiz etkinliklere nazaran en uzun etkinlik olan bu Social Club etkinliğinde, büyük RP & GTA$ bonusları, Ammu-Nation indirimleri, sürpriz hediyeler ve daha fazlası oyuncuları bekliyor.

INDEPENDENCE DAY SPECIAL HAFTA SONU ETKİNLİĞİ PLAYLIST’İNDE OYNAYARAK 2 KAT GTA$ & 2 KAT RP KAZANIN

Independence Day Special hafta sonu etkinlik playlist’i, yeni motorunuz Sovereign’i ve oldukça güçlü monster aracınız Liberator’ın tadını çıkarabileceğiniz yeni yarışlar da dahil olmak üzere güncellemeyle birlikte gelen yepyeni işleri içinde barındırıyor. Sadece bu hafta sonuna özel olan ve yarın başlayacak olan bu playlist’i oynayarak iki kat para ve iki kat RP kazanabilirsiniz. Playlist’e ulaşmak için, pause menüsünden Online > Playlists > Rockstar Created’a girerek buradan “Independence Day Event” playlist’ini seçebilir, ya da alternatif olarak eğer oyuna yeni giriyorsanız, GTA V’in yükleme ekranı sırasında sağ altta karşınıza çıkacak olan Event butonuna tıklayarak direkt olarak da kendinizi playlist’te bulabilirsiniz.

HAVA SALDIRILARINDA %75 İNDİRİM

Merryweather güvenlik firmasının hizmetlerinden biri olan Airstrike, yani hedefinize hava saldırısı uygulama hizmeti bu hafta sonunda %75 indirime uğruyor. Saldırı yapmak istediğiniz bir oyuncu var ancak bu oyuncu size oldukça uzaksa, telefon rehberinizden Merryweather’ı tuşlayarak onların ‘Airstrike’ hizmetinden %75 indirim farkıyla yararlanabilir ve o kişiyi indirmek için Merryeather’dan hava saldırısı desteği alabilirsiniz.

AĞIR SİLAHLARDA %25 İNDİRİM (RPG, GRENADE LAUNCHER VE MINIGUN İÇİN)

Tüm hafta sonu boyunca RPG, Grenade Launcher ve Minigun gibi ağır silahlar için Ammu-Nation dükkânlarına %25 indirim geliyor. Eğer cephanenizi güçlendirmek istiyorsanız bu fırsatı kaçırmayın…

LIBERATOR MONSTER TRUCK İÇİN PEGASUS TESLİMATLARI ÜCRETSİZ

Liberator gibi her türlü büyük boy araçlar bu hafta sonu boyunca Pegasus araç teslimat şirketinden ücretsiz olarak teslim alınabilecek.

#INDEPENDENCEDAY SNAPMATIC YARIŞMASI

Bugünden başlayıp pazar gününe kadar etkinlik boyunca çekeceğiniz en güzel Independence Day DLC temalı fotoğraflarınızı Snapmatic‘ten paylaşın ve oyun içi 1,000,000$ kazanmak için fotoğrafınızı #INDEPENDENCEDAY olarak etiketleyin. Rockstar, kazananları oyun içi 1,000,000$ ve oyun içi özel ‘AMERICA’ plakasıyla ödüllendirecek. Rockstar çekeceğiniz fotoğrafların Bağımsızlık Günü temalı olmasının özellikle altını çiziyor. Yarışmaya katılabilecek ülkeler arasında Türkiye de bulunuyor; bol şans…

INDEPENDENCE DAY ÖZEL CANLI YAYIN: AMERİKA VS BÜYÜK BRİTANYA

Etkinliğe katılamayanlar veya oynamaktan çok izlemeyi tercih edenler için yarın Türkiye saatine göre saat 21:00’de başlayacak olan etkinlik özel canlı yayınında Amerika ve Büyük Britanya çekişmesi bizleri bekliyor olacak. Amerika takımını, yayının özel konuğu Lui Calibre ile beraber New York’tan Rockstar çalışanları temsil ederken, Büyük Britanya takımını ise Londra’dan GTA V O’Clock ekibi temsil edecek. Yayın, Lazlow ve diğer Rockstar çalışanlarının eşliğinde sunulacak. Rockstar’ın güncellemeyle birlikte gelen yeni işleri oynayacağı bu yayını her zaman olduğu gibi Social Club etkinlik sayfasından, Rockstar Games Twitch kanalından ve YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

INDEPENDENCE DAY ÖDÜL ÇEKİLİŞİ

Son olarak büyük ödül çekilişinde de oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor. Çekilişe katılan beş şanslı kişi aşağıda görmüş olduğunuz GTA IV alüminyum beyzbol sopası, Patriot bira kupası, GTA IV foam finger, Mutluluk Heykeli heykelciği, GTA V Los Santos Cankurtaran tişörtü ve Vice City plaj topunu içeren özel paketin sahibi olacak. 10 kişiyse tişört ve sticker içeren çeşitli GTA V içerikleri kazanacak. Etkinliğe katılımlar Social Club Etkinlikleri sayfasından bugünden itibaren pazar günü sonuna dek açık olacak, ancak çekilişe katılabilecek ülkeler arasında ne yazık ki Türkiye bulunmuyor.

actual_1404329752

Her zaman olduğu gibi etkinlik hakkında bilgilendirmeler ve güncellemeler için Rockstar’ın resmi TwitterFacebook ve Twitch hesaplarını takip edebilirsiniz.

GTA Online: Independence Day Social Club Etkinliği | 3 – 6 Temmuz” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*