GTA Online: Lowrider Güncellemesi İndirilebilir Durumda
22 Ekim 2015  

actual_1445340266

GTA Online: Lowriders güncellemesi PS4, Xbox One ve PC için otomatik olarak indirilebilir durumda. Bu güncelleme Declasse Moonbeam ve Willard Faction adlı araçlarınızı son model eklentilerle modifiye etmenizi sağlayan “Benny’s Original Motor Works” adlı bir garajıda içinde barındırıyor.

actual_1445340285

Bu özel garaj güçlü amerikan araçlarınıza Hidrolik, Motor, Direksiyon, Tekerlekler, Jantlar, Vites Kolları, Plakalar ve Ses Sistemi gibi güzel ve havalı eklentileri aracınıza ekleme imkanı sunuyor.

actual_1445340296

Aynı zamanda arkadaşımız Lamar, Lowrider camiasını kontrol etmek istiyor ve sizin yardımınıza ihtiyacı var. Lamar’dan gelecek 8 görevi kaçırmamak için telefonunuzu sürekli açık tutun.

Silah konusundaki yenilikler ise Otomatik Pistol ve Machete adlı döner bıçağı tarzı bıçak son güncelleme ile oyuna gelmiş durumda.

YENİ ADVERSARY GÖREVLERİ

 • Keep the Pace – Rampalar ve tümseklerle dolu bir yarışta minimum bir hız seviyesinin altına düşmemeniz gerekmekte bu görevde, düşerseniz patlıyorsunuz.
 • Offense Defence – Göreve katılan oyuncular Koruyucular ve Kaçanlar adlı iki gruba ayrıldıktan sonra Kaçanlar grubunun görevi belirtilen noktaya önceden varmaları. Aynı zamanda diğer grubumuz olan Koruyucular grubu altlarındaki hızlı ve güçlü arabalarla yollara barikat kurup Kaçanlar grubunu engellemekteler.
 • Relay – Bu yarışta her tur atıldıktan sonra sıra diğer oyuncuya geçiyor ve yarış böyle devam ediyor.

SATIN ALACAĞINIZ 4. EV SADECE BU HAFTA %25 İNDİRİMDE
Bu indirimden faydalanmanız için Social Club hesabınızı henüz onaylamadıysanız onaylamanız gerekmekte. Onayladıktan sonra 10 araçlı olmak kaydıyla alacağınız evi %25 indirim fırsatıyla alabilirsiniz.

actual_1445340311

ROCKSTAR EDİTÖR GÜNCELLEMESİ: SAHNE YARATICI
Daha özel sahneler yaratmanızı, sahnelerinizi dilediğiniz gibi kaydetmenizi sağlayan bu güncelleme de Lowrider güncellemesiyle birlikte gelmiş bulunmakta.

VE DAHA FAZLASI…

 • Yeni kıyafetler, saçlar, dövmeler ve aksesuarlar: Lowrider’larınıza takım elbiseyle binmeyi düşünmüyorsanız Lowrider’larınızın kendilerine ait stiline uymanız gerekmekte.
 • Kişisel aracınızı kontrol etmek: Aracınızın bagajını, kaputunu, kapısını, tavanını, motorunu, ışığını ve radyosunu siz aracınızın dışındayken Player Interaction Menu aracılığıyla açıp kapatabilirsiniz.
 • Serbest mod silah noktaları: Üzerine gidip silahları alabileceğiniz birbirinden farklı 200 silah noktası Los Santos’dan Blaine County’e kadar dağılmış durumda. Serbest mod oynarken bu noktalara göz atmanızda fayda var.
 • Performans modu değişiklikleri: Peformans modlarını rütbe ve kazandığınız yarışlar aracılığıyla açabiliyorsunuz.
 • Sonda bulunan oyuncuyu atmak: Yeni bir seçenek daha yarış moduna eklendi, oyunu kuran kişi yarışta sondan gelen kişiyi 15 sn, 30 sn gibi aralıklarla yada her tur atılınca patlatma seçeneğini oyun lobisinde etkinleştirebilir.
 • Yaratıcı mod’da ekstra silahlar: Zaman sınırı etkinliklerinde kullanılamayan silahlar artık yaratıcı mod’da kullanılabiliyor.
 • Hızlı mermi doldurmak: Player Interaction Menu aracılığıyla silahlarınızın mermilerini Ammu-Nation’a gitmenize gerek kalmadan doldurabilirsiniz.
 • Yeni Karakter Eylemleri: Chicken, Chin Brush, No Way adlı üç yeni eylem Player Interaction Menu’de mevcut.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*