GTA Online Serbest Mod Güncellemesi 15 Eylül’de Bizlerle
11 Eylül 2015  

GTA Online’da Serbest Mod Etkinlikleri ile açık dünya oyununda yeni bir ilerleme kaydediliyor, oyunculara sorunsuz bir şekilde entegre oyunlara ve yarışlara erişim olanağı sağlanıyor. Yeni nesil konsol ve PC’nin tüm nimetlerinden faydalanarak artık ne bir menü, ne bekleme lobisi, ne de bir yükleme ekranı olmayacak. Sadece GTA Online Serbest Modu açacaksınız ve çetenizle, arkadaşlarınızla ya da herhangi biri ile karşınıza doğal veya karmakarışık yarışlar ve oyunlar çıkacak.

Bu bahsettiğimiz oyunlar siz Serbest Mod’da oynarken ansınız ortaya çıkabilir ve siz hangi etkinliklerin çıkacağını kendiniz ayarlayabilirsiniz. Böylece bu etkinliklerden ne kadarını istiyorsanız, o kadarına karar verip oynayabilirsiniz. Her bir Serbest Mod etkinliği için sayısız çeşitlerle ve tonlarca eşsiz deneyimlerle, GTA Online’da para kazanmak için size fırsat sunuyor.

Mesela GTA Online Serbest Modunda oynarken kendinizi bir yere kilitlenmiş ve hapsolmuş gibi mi hissediyorsunuz? Öyleyse “King of the Castle” yani “Kalenin Kralı” adlı etkinliğe bir bakın derim! Her adamın savaşarak yükseldiği ve iddialı biri hale geldi “Kale” adı verilen kendisi için bir mekanı vardır. Seni tahtından etmek isteyen kişiler olacaktır, eğer onları etrafından savuşturmazsan, seni tahtından edebilirler.
Bir başka örnek olarak şunu söyleyebiliriz; Çok sağlam olmayan ittifaklar kurarak, onlarla birlikte çalışarak “Hunt the Beast” yani “Canavarı Yakala” etkinliğini oynayabilirsiniz.  Bu etkinlikte gönüllü kişimizin diğer oyunculardan daha hızlı, daha güçlü ve sevimsiz bir hale getirilerek acımasız takipçilerinden kaçması gerekmektedir. Diğer yandan Serbest Mod etkinlikleri eşsiz şekillerde stunt yarışları ile; ön tekeri kaldırarak arka teker patlak halde en uzun kim gider, kara araçları bir yerden uçsak en çok havada kim kalır ya da bir araca çarpmadan dibinden en çok kim geçer gibi daha önce hiç görülmeyen etkinlikler bunlardan bazıları.

Ayrıca gelecek olan Serbest Mod güncellemesinde karşımıza yeni iki adet mod çıkacak. Bunlar birisi “Hunting Pack” yani “Avcılık Paketi”, size ve ekibinize bir yere teslim etmeniz için araç veriliyor, ancak bu araç belirli bir hızın altına düşerse patlayacaktır. Bu sürede rakiplerinizle yarışmak için onlara çarparak yoldan çıkarın ve ya patlatın.
Diğeri ise “Cross the Line” yani “Çizgiyi Geç”, ağır silahlanmış ekibiniz ile nötr bölge adı verilen yere zor kullanarak geçmeye çalışıyorsunuz ve kazanmak için ekibin tüm üyeleri ile birlikte rakiplerin bölgesine girerek orada kalmaya çalışıyorsunuz.

Serbest Mod güncellemesi ile birlikte Rockstar Editörü yeni nesil konsollara, yeni özellikleriyle birlikte geliyor. Tabi ki PC’de bu güncelleme ile yeni özelliklerden faydalanacak. Bu yeni özelliklerden bazıları şöyle; ortam sesleri ve ses efektleri kütüphanesi, Snapmatic bütünleştirmesi, Direktör Modu güncellemesi ve fazlası…

Yeni gelecek update ile birlikte Serbest Mod oynarken daha çok zevk alacağımıza hiç şüphe yok! 15 Eylül’ü sabırsızlıkla bekliyoruz…

GTA Online Serbest Mod Güncellemesi 15 Eylül’de Bizlerle” üzerine 1 düşünce

  1. Merhabalar arkadaşlar bildiğiniz gibi gta 5 build 463 güncellemesini aldı ve yama hata veriyor build 372 için diyor yeni bir yama çıkacak mı yoksa bunu düzeltmenin bir yolu var mı acaba?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*