GTA Online Sevgililer Günü Özel Social Club Etkinliği
13 Şubat 2014  

Bugün itibariyle bizlerle buluşan Sevgililer Günü özel Valentine’s Day Massacre Special güncellemesi şerefine ve de 14 Şubat Sevgililer Günü’nü kutlamak adına Rockstar, bu hafta sonu Valentine’s Day Massacre Special DLC’sine özel olarak güzel bir Social Club etkinliğine start veriyor. 14 Şubat Cuma, yani yarından itibaren başlayıp 17 Şubat Pazartesi’ye dek sürecek olan etkinlikte, oyuncuları Sevgililer Günü özel temalı bir online deneyim ve tabii ki hem oyun içi hem de gerçek pek çok ödül bekliyor. Bu yüzden kısıtlı süre içinde bizlerle buluşan Valentine’s Day Massacre Special güncellemesini yüklemeyi unutmayın!

OYUN İÇİ ÖDÜLLER

Valentine’s Day Massacre Special’ın yanı sıra etkinlik boyunca GTA Online’da oyuncuları oyun içi ödüller bekliyor.

  • Etkinlik özel Crate Drop’lar: Serbest dolaşımda özel Crate Drop’lar (içinde cephanelik, para bulunan ve bulunduğunda bonus RP veren gizli hediye sandıklar) Blaine Vilayeti’nin kuzey batısı, ağırlar, Del Perro Sahili, Galileo Gözlemevi’nin araba park alanı ve tabii ki VINEWOOD tabelası gibi San Andreas’ın en gözlerden uzak yerlerinde bulunabilecek. Bu sandıkların içinde oyuncular için büyük miktarda RP bonuslar, çeşitli SMG silahlar ve yapışkan bombalar yer alacak. Bu yüzden bu sandıkları bulmak için serbest dolaşımda gözünüzü dört açmayı unutmayın!
  • Tüm deniz yarışlarında üç kat GTA$: Etkinlik boyunca tüm deniz yarışlarında (Sea Races) yarışları kazandığınız takdirde sizleri bitiş çizgisinin sonunda üç kat para bekliyor. Eğer kendinize güveniyorsanız, Los Santos ve Blaine Vilayeti’nin denizlerinde geçen müsâbakalara katılın ve birincilikle ipi göğüsleyerek üç kat ekstra GTA$ kazanarak paranızı katlayın.
  • Bilek güreşlerinde üç kat RP: Eğer deniz yarışları size göre değilse, her zaman geride kalıp kendinizi ıslatmaktan başka bir şey yaptığınız yoksa ve bileğinize de güveniyorsanız, öyleyse sizi bilek güreşine alalım… Etkinlik boyunca tüm bilek güreşi (Arm Wrestling) müsâbakalarında, kazandığınız takdirde sizleri üç kat RP bekliyor.
  • Beraber arabada takılanlara RP bonus: İster sevgilinizle beraber arabanızla gezin ya da arkadaşlarınızı alıp aracınızı doldurarak takılın; uzunca bir süre beraber aracında gezenleri üç sefer bonus RP bekliyor. Bu yüzden arabanızdan arkadaşlarınızı eksik etmeyin ve çok gerekmedikçe araçtan çıkmayın!
  • Hafta sonu boyunca sinema biletleri ücretsiz: Sevgilinizle beraber romantik filmlerin tadını çıkarmak için hafta sonu boyunca şehirdeki tüm sinema salonlarına giriş ücretsiz.
  • Striptiz kulüplerinde ücretsiz hizmet: 14 Şubat’ı âlem yaparak geçirmek isteyenler için de Vanilla Unicorn Striptiz Kulübü’nde içki ve kucak dansı ücretsiz olacak.
  • Eski oyunlardan kopamayanlar için: Rockstar, eski oyunları da unutmuyor. Red Dead Redemption ve Max Payne 3’ten kopamayan oyuncular için Rockstar, hafta sonu boyunca Red Dead Redemption ve Max Payne 3’e de üç kat XP getiriyor (Pazartesi günü sonuna dek).

SNAPMATIC YARIŞMASI – #vdaymassacre

Hafta sonu etkinliği boyunca çektiğiniz en güzel Sevgililer Günü temalı fotoğraflarınızı Snapmatic‘ten paylaşın ve güzel bir oyun içi 1,000,000$ kazanmak için fotoğrafınızı #vdaymassacre olarak etiketleyin. Birinci 1,000,000$ kazanırken, diğer beş şanslı oyuncu ise oyun içi plaka (MASACRE, VLNTINES, VMASSCRE, KISS IT, BE MINE) kazanacak. Rockstar fotoğrafların Valentine’s Day Massacre Special DLC’sine özel olarak, güncellemeyle birlikte gelmiş olan kıyafetlerden, araçlardan ve silahlardan oluşmasını istiyor. Kazananlar ileride Newswire’dan duyurulacak.

CANLI YAYIN

Etkinliğe katılamayacak mısınız? Öyleyse izlemeye ne dersiniz? Rockstar, üç farklı kanaldan etkinliği canlı olarak da yayımlayacak: Social Club Etkinlik Sayfası, Rockstar Games Twitch.tv Kanalı ve resmi Rockstar YouTube kanalı. Yayın boyunca Rockstar saygın Twitch sunucusuyla birlikte stüdyoya katılacak ve bir GTA hayranı olan Swiftor da etkinliğe katılan oyuncular ve Rockstar çalışanlarıyla birlikte etkinlikte GTA Online oynayacak. Etkinlikteki Rockstar çalışanları, oyuncuların yarattığı Rockstar onaylı modlar da dahil olmak üzere Valentine’s Day Massacre paketindeki yeni Last Team Standing, Race, Parachuting ve Deathmatch modlarını oynayacak. Rockstar, PlayStation Network ve Xbox LIVE’da PlayRockstar, PlayRockstar1 ve PlayRockstar2 ID’leri altında yarın Türkiye saatine göre 21:00’de GTA Online’daki yerini alacak. Umarız canlı yayını geçtiğimiz etkinliklerde olduğu gibi yine Lazlow sunar!

ETKİNLİK ÇEKİLİŞİ

Son olarak, yarın başlayacak olan büyük ödül çekilişinde de oyuncuları sürpriz hediyeler bekliyor. Ancak çekilişe katılabilecekler arasında Türkiye ne yazık ki bulunmuyor. Çekilişe katılan 5 şanslı kişi yukarıda görmüş olduğunuz Bugstars böcek ilaçlama kıyafeti, Chop peluşu ve resmi GTA V tişörtleri ile sticker’larını kazanacak. Diğer 10 kişi ise, Rockstar’dan GTA V tişörtleri ve sticker’ların sahibi olacak. Şansına güvenenlere bol şans…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*