GTA Online The Last Team Standing DLC’si Çıktı!
02 Ekim 2014  

actual_1412244603

GTA Online için yepyeni ücretsiz güncelleme oyunculara sunuldu. The Last Team Standing Update adındaki bu 1.17 güncellemesi, oyuna takım ruhuna dayalı yeni işler, kıyafetler, maskeler, iki adet birbirinden güçlü yeni silah ve yüksek performanslı dört adet yeni araç getirirken, aynı zamanda oyun tipleri ve matchmaking sistemine büyük ölçüde yeni değişiklikler ekliyor. Öte yandan bu güncellemeyle birlikte bundan sonra oyuncular kendi Last Team Standing modlarını Creator’dan yaratabilecek. Ekibinizle beraber sadece tek bir can hakkına sahip olduğunuz LTS modları, görünüşe bakılırsa Los Santos’ta artık daha temkinli, daha taktiksel ve daha kanlı geçecek!

actual_1412244613

Yeni Heavy Shotgun’la birlikte düşmanlarınızı acımasızca yok edin.

Ammu-Nation’da oyuncuları yepyeni ve oldukça güçlü iki yeni silah bekliyor: Seri şekilde atış yapma imkânına sahip bir pompalı tüfek olan Heavy Shotgun ve yine aynı şekilde seri bir şekilde atış yapabilen dürbünlü bir tüfek olan Marksman Rifle. Kıyafet dükkânlarındaki Outfit bölümünde maskeli, eldivenli ve kurşun geçirmez kasklı yepyeni savaş kıyafetleride yerini almış durumda.

Yolların hakimi olmak isteyenler için de iki yeni motosiklet oyundaki yerini aldı: The Lost and Damned‘dan geri dönen spor motosiklet Shitzu Hakuchou ve chopper motosiklet LCC Innovation. Araba isteyenleri ise, en son GTA 2‘de gördüğümüz ve uzun bir aradan sonra seriye geri dönüş yapan Lampadati Furore GT spor araba ve üstü açık Canis Kalahari bekliyor…

actual_1412244622

Büyük Okyanus Otobanı’nda Hakuchou ve Innovation, Furore GT’ye eşlik ederken.

Ayrıca bu güncelleme Last Team Standing Creator Mode‘un da açılışını yapıyor. Yani bundan böyle oyuncular Creator’da kendi Last Team Standing modlarını tasarlayabilecek. Öte yandan Creator güncellemesi tüm modlar için yaratılabilecek yeni seçenekleri (örneğin Capture ve Last Team Standing modları için Rounds seçeneği) ile birlikte, Forced Weapon‘ın yeni ayarlarında “Snipers-Only” (Sadece dürbünlü tüfekler) gibi çeşitli silah sınırlama seçenekleri de ekliyor.

actual_1412244631

Kurşun geçirmez kasklar da dahil olmak üzere taktiksel yeni eşyalar dükkânlarda oyuncuları bekliyor.

Bugünkü güncelleme çeşitli yeni eklemeler, değişiklikler ve iyileştirmeler de içeriyor. Hepsinin tam listesine Rockstar Support sayfasından ulaşabilirsiniz. Bunların arasında Bilek Güreşi, Dart ve Golf gibi aktivitelerin telefonunuzdan “quick match” şeklinde davet olarak gelmesi ve arkadaşlarınızla birlikte bu aktivitelere telefonunuzdan girme seçeneği yer alıyor. Ayrıca maçlardaki maksimum bahis oranı da 2,500$’dan 10,000$’a çıkarılmış durumda.

Güncellemeyle birlikte online’a eklenen 10 yeni iş ise şöyle:

Bu güncellemeyi yüklemek için konsolunuzu internete bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. İnternet bağlantılı konsolunuzdan oyuna girdikten sonra otomatik bir güncelleme (1.17) ekranı karşınıza gelecek.

İyi oyunlar!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*