GTA Online Valentine’s Day Massacre Special DLC’si Çıktı!
13 Şubat 2014  

Rockstar’ın geçtiğimiz gün duyurduğu Sevgililer Günü’ne özel olarak GTA Online’a yeni içerikler getiren ücretsiz Valentine’s Day Massacre Special güncellemesi çıkışını gerçekleştirdi! Rockstar’ın duyurusuna göre cuma, yani yarın gelmesi beklenen DLC, sürpriz bir şekilde bir gün erken gelerek oyuncuları karşıladı. DLC’ye, oyununuza girdiğinizde otomatik olarak karşınıza çıkan 1.10 güncellemesini kurarak ulaşabilirsiniz.

Valentine’s Day Massacre Special DLC’sinde sevgilileri Sevgililer Günü temalı pek çok çeşit içerik bekliyor. Hem Story Mode’da hem de GTA Online’da kullanılabilecek olan Gusenberg Sweeper adlı yeni bir klasik makineli tüfek, Albany Roosevelt adlı yeni bir klasik araba ve kruvaze takım elbiseleri, flapper elbiseler, seksi iç çamaşırları, ilgi çekici tişörtler, şapkalar, maskeler gibi çeşitli yeni kıyafetler bunlardan bazıları. Tüm bu içerikler bugünden başlayıp sadece şubat ayının sonuna kadar satışta olacak, bu yüzden zamanınız kısıtlı. Ancak bu içeriklerden herhangi birini satın aldığınızda o içerik bundan böyle sizde kalacak.

YENİ İŞLER

Bu güncelleme ayrıca GTA Online’a Sevgililer Günü temalı 10 adet yeni iş (Jobs) de ekliyor. İşte onlardan bazıları:

  • “Shotgun Wedding” (Team Deathmatch): İsmi her şeyi açıklıyor: Zoraki evlilik… Paleto Körfezi’ndeki kilisenin çevresinde gerçekleşen pompalı tüfekli küçük çapta bir Deathmatch. Boşanmaktan daha az kanlı olacağı kesin…
  • “Property Values” (Deathmatch): Aşkı unutun, hiçbir şey kalbinizi emlak fiyatları kadar kıramaz. Mirror Park yakınlarındaki pahalı bir çıkmaz sokakta geçen herkese açık bir Deathmatch. Yeşillik bir tepecikteki keskin nişancıya dikkat edin.
  • “Creek” (Parachuting): Hiçbir şey, diğer yedi salakla birlikte kendinizi bir helikopterden atacak kadar “Aşığım” diyemez. Direkt dalış yaparak Raton Canyon’ın kenarlarından geçin ve Cassidy Creek’e doğru süzülün…
  • “Vinewood Tours” (Race): İçkiyle kafayı çekmiş ve tepende yıldızlar dönüyorken kimin aşka ihtiyacı olur ki? Vinewood ve Rockford Hills’in tüm turistlik bölgelerinde geçen arabalar ve motosiklet/bisikletler için geçerli olan turluk bir yarış.
  • “Motorboating” (Sea Race): Sevgililer Günü’nde güzel bir motorbot herkesin isteği. Botunuzu kapın ve Gordo Dağı’nın kuzeyine doğru şamandıralar ve atlayışlardan geçerek sular üzerinde mücadele verin.
  • “Heart Breaker” (Bike Race): Büyük Senora Çölü’ne bir kalp çizerek duygularınızı sevdiğiniz kişiye karşı açın… Kalp şeklindeki bir pistte geçen bu turluk off-road motor yarışında tepeler ve atlayış yerleri oldukça önemli.

VALENTINE’S MASSACRE SOCIAL CLUB ETKİNLİK HAFTASI

Rockstar hem DLC’yi kutlamak hem de Sevgililer Günü şerefine bu hafta sonu bir Social Club etkinliği düzenlemeyi de planlıyor. Etkinlikte özel RP bonusları, Crate Drop’lar, canlı yayın akışı ve fazlası yer alacak. Bugün veya en geç yarın gelecek olan etkinlik detayları için bizden ayrılmayın.

GTA ONLINE’A EK GÜNCELLEMELER

Bugünkü 1.10 güncellemesi DLC’nin yanı sıra ayrıca GTA V’in pickup kamyoneti Rat Loader’ı GTA Online’a da getiriyor. Rat Loader ve tüm modifikasyonları gelecek güncellemeye kadar ücretsiz olacak. Oyun içindeki southernsanandreassuperautos.com internet adresinden Rat Loader’ı ücretsiz olarak satın alabilir, modifiye edebilir ve garajınızda saklayabilirsiniz.

Rat Loader, GTA Online’da geri dönüyor. jBhIpS tarafından çekilmiş bir Snapmatic fotoğrafı.

Ayrıca bu güncellemeyle birlikte tek başına oynayan oyuncuların yarışlarda GTA$ kazanması engellendi. Öte yandan Bad Sport odasında bazı oyuncular için saatin yanlış görünmesi, Cornrows saç stili sorunu ve oyuncuların maske kullandıktan sonra kel kalması gibi pek çok sayıda problem de düzeltildi. Düzenlemelerin tam listesi için Rockstar Support sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güncellemeyi yüklemek için, PS3 veya Xbox 360’ınıza interneti bağladıktan sonra GTA V’e girmeniz yeterli. Hemen ardından oyuna girdikten sonra karşınıza gelecek olan otomatik güncellemeyi kabul edin (Xbox 360 kullanıcılarının ayrıca ek uyumluluk paketi yüklemesi gerekecek). Bunları gerçekleştirdikten sonra oyuna girip oyun içinde pause menüsünden Store sekmesine geçerek Valentine’s Day Massacre Special paketini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

14 Şubat Sevgililer Günü’nü evinde GTA V oynayarak geçirecek olan gerçek GTA aşığı oyunculara keyifli oyunlar!

GTA Online Valentine’s Day Massacre Special DLC’si Çıktı!” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: GTA Online Sevgililer Günü Özel Social Club Etkinliği | GTATurk.com

  2. Geri izleme: GTA Online Sevgililer Günü Özel Social Club Etkinliği | RockstarTurk

  3. Geri izleme: GTA Online 'The Business' Güncellemesi 4 Mart'ta Geliyor | GTATurk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*