GTA Online: Yeni Güncellemeler Çok Yakında
10 Mayıs 2016  

actual_1462821404

Umuyoruz ki GTA Online’ye eklediğimiz içeriklerden memnunsunuz ve eğleniyorsunuz. Bu bahar dönemi ile oyuna eklediğimiz ”Lowrider” araçları ve yeni oyun modları ile GTA dünyasını geliştirmeye devam ediyoruz. Önümüzdeki haftalar ve aylar ile birlikte daha zengin içerikli güncellemeler için hazır olun.

Executives and Other Criminals güncellemesi ile adım attığınız suç dünyasında daha derinlere inerek kaçakçılığın tehlikeli dünyasına yelken açacaksınız. Takımınızla birlikte karargah ve depo olarak kullanacağınız yeni ve büyük mekanlarda elmastan uyuşturucuya hatta tıbbi ilaçlara kadar birçok malzemeyi alıp satarak kâr elde etmeye çalışacaksınız ancak deponuzdan çıkıp malları yüklemeye giderken gelecek olan ataklara karşı dikkatli olmanız gerekecek.

actual_1462821388

Yeni gelecek güncellemede ”stunt” a özel araçlar ve ekipmanlar bulanacak böylece ”stunt” haritaları oluşturmak ve oynamak çok daha zevkli hale gelecek.

actual_1462821422

Kısa bir süre önce ”Adversary Mod” içerisine eklenen ”In&Out” oyun modunua yeni haritalar eklenecek. Eğlenceli, rekabetçi ve takım bazlı yeni oyun modları için ise beklemede kalın.

İki kat para ve rp haftaları tam gaz devam edecek ayrıca bu özel haftalarda araçlar, evler ve silahlarda yapılacak indirimler ile kazanımlarınızı diğer oyunculara karşı avantaj olarak kullanabileceksiniz.

Son olarak GTA Online’nin gelişmeye devam edebilmesi için siz oyuncuların geri dönüşleri çok önemli, bu yüzden aklınıza gelen fikirleri yada oyunda bulunan sorunları GTAOnline@rockstargames.com adresine mail göndererek GTA Online’nin daha iyi hale gelmesine katkı sağlayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*