GTA Online’a 10 Yeni Onaylanmış İş Eklendi
20 Temmuz 2014  

Rockstar Games sürekli getirdiği ücretsiz içerikler ile GTA Online dünyasını her an canlı tutmayı başarıyor. Bunun yanı sıra oyunculara kendi deathmatch, race ve capture modlarını yapabilme imkanı tanıyan içerik yaratıcısı ile birlikte yaratıcı oyuncular GTA Online dünyasına enfes modlar getiriyor.

I’m Not a Hipster güncellemesi ile birlikte Rockstar Games, #IMNOTAHIPSTER etiketini kullanan yeni modlar arasından en iyilerini seçerek biz oyunculara sundu. Ayrıca bu modların yapımcıları da GTA Online dünyasında 1M$ ve araçlarında kullanabilecekleri özel HIPSTER plakası kazandılar.

verified1

6 tekerlekli yeni çete aracı Dubsta ile yapılan “Dubsta Warz”


 Dubsta Warz – Darteyld tarafından oluşturuldu.
Zayıf araçların kesinlikle katılamayacağı, 6×6 Dubsta araçlar ile Shumach Plajında başlayan, dağları, tepeleri, baş döndürücü yamaçları geçerek Büyük Senora Çölünde son bulan zorlu bir yarış.

 The 80’s Turf War –  GAMRZ_UK_SLiCkZ3 tarafından oluşturuldu.
GTA San Andreas’dan aşina olduğumuz meşhur sokağımız Grove Street’de yapılan bu çete savaşı ile birlikte 80’lerin çete atmosferini yeniden hissedeceksiniz. Micro SMG ile başlayan bu savaş etraftan alınan RPG gibi ağır silahlarla birlikte oldukça zorlu olacak.

 Panto-monium Microcircuit –  THEKerles tarafından oluşturuldu.
Panto gibi mini bir aracın sadece yaşlı bayanlar ve hippiler tarafından kullanılmadığını kanıtlayan bu yarış, keskin virajları ve aracın kontrol güçlüğü ile birlikte tam bir yetenek testi.

verified2

 Swedish Folkrace – MaximilianR18 tarafından oluşturuldu.
I’m Not a Hipster güncellemesinin en iyi araçlarından biri olan Warener ile bol aksiyonlu uzun bir off-road yarışı sizleri bekliyor. Tabii ki oyun içinde para derdi olmayanlara önerimiz, off-road için özelleştirilmiş bir Warener ile çok daha iyi bir performans elde edebilirsiniz.

 HIPSTER DEATH RALLY – diggzzzz tarafından oluşturuldu.
Senora çölünde bulunan küçük havaalanında yapılan bu off-road yarışında işin içine silahlarda giriyor! “I’m Not a Hipster” güncellemesi ile birlikte gelen araçların kullanıldığı yarışta sadece yarışmanız yetmeyecek, silaha davranma zamanı.

 The Coil – Wormbo tarafından oluşturuldu.
Los Santos Uluslararası Havalimanı terminalinde super veya sport sınıfında yapılan bu yarışta dolambaçlı yollar, keskin virajlar ve rampalara hazırlıklı olmanız gerekiyor.

 The Los Santos Triangle – Ma1evo1ent Cheese tarafından oluşturuldu.
 Şehir içinde trafiğe kapalı olarak ufak bir alanda yapılan silahlarında ateşleneceği bu yarışta  Grand Prix tarzı keskin köşelere dikkat etmeniz gerekiyor. 4 tur sürecek bu yarışta hızdan daha önemlisi, ne kadar iyi bir nişancı olduğunuz!

verified3

 Loop the Lake – twisterrk tarafından oluşturuldu.
Bu güzel pistte yarışırken etraftan gözünüzü alamayacaksınız. Vinewood tabelası, Galileo Rasathanesi, muhteşem Los Santos şehir manzarası ve Vinewood gölü çevresinde geçen bu yarışta tavsiyemiz Muscle araçları seçmeniz olacaktır ve keskin birçok virajın bulunduğu bu pistte frene basmaktan çekinmeyin.

 Pit Stop – IckyQualms tarafından oluşturuldu.
Los Santos çıkışındaki otoyolda bir benzin istasyonunda geçen bu deathmatch alanı oldukça tehlikeli. Yakıt tankları arasında geçen bu savaşta havaya uçmak hiç zor olmayacaktır. Tavsiyemiz bir sniper alıp ıssız bir köşeden rakiplerinizi veya yakınında bulunan yakıt dolu varilleri vurmak olacaktır.

verified4
 Retaliate – gun_harmony tarafından oluşturuldu.
Siperinizde dururken dahi kafanızın üzerinden uçan kurşunların eksik olmayacağı bu dar alanda yapılan savaşı kazanmak hiç kolay olmayacak.

Rockstar Games’in onayladığı bu modları, yeni gelen güncellemeleri, Grand Theft Auto hakkında tüm merak ettiğiniz bilgileri ve daha fazlasını bulmak için bizleri takip etmeye devam edin!

GTA Online’a 10 Yeni Onaylanmış İş Eklendi” üzerine 1 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*