GTA Online’a Yeni DLC: Executives and Other Criminals
10 Aralık 2015  

Yılbaşı yaklaştığından dolayı herkes GTA Online’dan yeni yıl paketi beklerken Rockstar Games yepyeni bir eklenti paketi duyurdu.

15 Aralık’ta indirilebilir ve tamamen ücretsiz olacak ek paket ile birlikte Vinewood tepelerinde yeni mülkler, yeni zırhlı araçlar, SuperVolito Carbon helikopter ve VIP organizasyonlarınızı yapabileceğiniz, arkadaşlarınızla takılabileceğiniz lüks bir yat kullanılabilir durumda olacak.

Serbest moda ve mücadele moduna yeni eklentiler ile birlikte, arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz yeni co-op görevler yenilikler arasında. Ayrıca başka oyuncuları yanınıza koruma olarak alarak kendinize VIP bir suç örgütü kurabileceksiniz.

Yeni ek paket PC, PS4 ve Xbox One’da 15 Aralık günü ücretsiz olarak indirebilir olacak. Yeni ek paketin incelemesi için Youtube kanalımızı takip etmeyi unutmayın.

GTA Online’a Yeni DLC: Executives and Other Criminals” üzerine 1 düşünce

  1. Toplamda 50m bu eklentiyle gelecek her şeyi almaya yeter mi sizce? Ve bence yat 20m olacak üşenmeyip internetten yat fiyatlarına baktım o tarz bi yat 0 ve türkiye fiyatı 20m € yani bu mantıkla oyundaki yatın daha ucuz olması lazım ama rockstar ın lowrider güncellemesindeki fiyatlarla karşılaştıdırsak 20m olur gibi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*