GTA Online’da Hafta Sonu İndirimi: Turkey Shoot & Black Friday
27 Kasım 2013  

Rockstar, Şükran Günü ve bu hafta sonundaki Black Friday alışveriş çılgınlığı şerefine 28 Kasım ve 1 Aralık arasında GTA Online’da oyun içindeki pek çok satın alınabilir eşyalara %50 indirim getiriyor. Yarın başlayacak olan bu indirimlere etki edecek olanlar şöyle:

Turkey Shoot

Savaşçı oyuncuların cephanesine katkıda bulunmak adına en yakın Ammu-Nation dükkânınız indirim avantajlarıyla sizleri bekliyor.

  • “Avcı” tüfeklerine %50 indirim: Assault Rifle, Carbine Rifle, Advanced Rifle, Heavy Sniper, Sniper Rifle.
  • Tüm tüfeklerin eklentilerine %50 indirim.
  • Tüm tüfeklerin mermilerine %50 indirim.

Black Friday İndirimleri

Silahların yanı sıra bu hafta sonuna özel olarak alışveriş meraklılarına da indirimler geliyor.

  • Black Friday’in şerefine siyah renkli seçkin kıyafetler ve aksesuarlara %50 indirim. İndirime dahil olanlar: Takılar, kravatlar, gömlekler, yelekler, pantolonlar, sörfçü şortları, elbiseler, etekler, jean ve chino pantolonlar, ayakkabılar, parmak arası sandaletler, kargo pantolonları, tişörtler, eşofmanlar, atletler, kapşonlular, polo yakalı tişörtler, kaykay ayakkabıları, oxford ayakkabıları, botlar, maskeler, kulaklıklar, şapkalar, kasketler, bandanalar, kasklar, gözlükler ve fazlası.
  • Siyah renkli seçkin araç modifikasyonlarına %50 indirim. İndirime dahil olanlar: Cam renkleri, siyah lastik dumanları ve siyah plakalar.

Yarın başlayacak olan bu indirimler hafta sonu boyunca pazar gününün sonuna dek devam edecek. Acele edin, bu fırsat kaçmaz…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*