GTA “V”in Ayak Sesleri!
21 Haziran 2011  

 

Bu ay başında gerçekleşen E3 fuarında duyurulmayıp bizleri büyük bir hayal kırıklığına uğratan GTA “V”in duyurusu pek uzak olmayacak gibi görünüyor. Zaman ilerledikçe oyun hakkında ciddi dedikodular artmaya başladı. Bugün açıklanan iki ciddi dedikoduyu sizlerle paylaşıyoruz.

 

1. Dünyanın en prestjli oyun sitelerinden Gamespot’a göre “GTA V”in geliştirme süreci tüm hızıyla devam ediyor. Artık oyunun içindeki “mini oyunlar” gibi küçük ayrıntılar üzerinde çalışıldığını ve oyunun 2012 yılı içinde çıkışını yapacağı iddia ediliyor.

 

2. Forbes dergisine konuşan Take 2 CEO’su Strauss Zelnick, Nintendo’nun yeni çıkacak konsolu “Wii U”ya yeni oyunlar getirmeyi ciddi şekilde düşündüklerini söyledi. 2012’de çıkışını yapacak konsol için “GTA”dan daha iyi bir tanıtım olamaz herhalde. iPhone’dan, Nintendo DS’e birçok platformda oyunları bulunan “GTA” serisi böylelikle çıktığı platformlara bir yenisini daha ekleyebilir.

 

Yeni GTA’nın hangi platformlara ve ne zaman çıkacağını kesin bir şekilde söylemek güç, ancak şunu rahatlıkla söyleyebiliriz; heyecanlı bekleyişe çok az kaldı… Takip etmeye devam edin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*