GTA: San Andreas Bu Aralık Mobil Cihazlarda!
26 Kasım 2013  

Üzerinden neredeyse on sene geçmesine rağmen hâlâ ilk günkü gibi oynanan, milyonlar tarafından serinin en büyük, en kapsamlı ve en iyi oyunu olarak kabul görmüş efsane oyun San Andreas; GTA III ve Vice City’den sonra mobil cihazlara geliyor!

GTA V’in günümüz Los Santos’undan sizleri yeniden 90’ların Los Santos’una götürecek olan, çetesi Grove Street Families ile Los Santos’ta ya hep ya hiç mücadelesi veren CJ’in efsane hikâyesiyle birlikte PS2 döneminin en büyük GTA oyunu artık gelecek ay cebinizde…

Los Santos, San Fierro, Las Venturas gibi üç büyük şehri ve uçsuz bucaksız bir dünyayı içinde kapsayan GTA: San Andreas, mobil versiyonları için yeniden güncellendi. Yenilenmiş grafikler, dinamik ve ayrıntılı gölgeler, yeni ve daha büyük uzaklık mesafesi, zenginleştirilmiş renk paleti ve gelişmiş karakter ile araç modelleriyle birlikte mobil versiyonu için adeta yeniden yaratılıp yeni bir görünüm kazandı. Mobil versiyonu dokunmatik kontrollerin yanı sıra sadece ihtiyacınız olduğunuz zaman karşınıza getirebileceğiniz ekran tuşlarında bağlamsal kontrol seçenekleri, sürüş kontrolü için üç farklı kontrol şeması ve kolay ilerleme için üzerinde çalışılmış yepyeni bir checkpoint sistemi getiriyor. Tüm bunların yanı sıra full kontrol desteğiyle de gelecek olan oyun, iOS7’de Made for iOS kontrol özelleğiyle de gelecek.

San Andreas’ın mobil versiyonu seçkin iOS, Android, Amazon Kindle ve Windows Mobile cihazları için gelecek ay ceplerimize girmeye hazırlanıyor. Zamanında ortalığı kasıp kavurmuş, hatta bu neslin en büyüğü GTA V’in çıkışına rağmen hâlâ çoğu kişi için “en iyi GTA” olan uçsuz bucaksız bu oyunu küçücük cihazlarda istediğimiz her yerde oynayabilecek olmamız oldukça heyecan verici. Gelecek sene ekim ayında 10. yılını kutlayacak olan efsane için görünüşe bakılırsa Rockstar, 10. yıl kutlamalarına erkenden başlamış gibi görünüyor. 1992’nin San Andreas’ına yepyeni kontrol sistemi ve yenilenmiş grafikleriyle yeniden geri dönmek için biz hazırız!

GTA: San Andreas Bu Aralık Mobil Cihazlarda!” üzerine 2 düşünce

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*