GTA V Çıkış Tarihi Açıklandı | 2013 İlkbahar!
30 Ekim 2012  

Ve beklenen haber Rockstar Games tarafından resmen duyuruldu! Tüm dünyanın dört gözle beklediği Grand Theft Auto V, Xbox 360 ve PlayStation 3 için 2013 İlkbaharında geliyor!

Rockstar North tarafından geliştirilen GTA V, Rockstar Games’in gelmiş geçmiş yarattığı en büyük ve en gelişmiş oyununda Güney Kaliforniya’nın yeniden hayal edilmiş versiyonunu temel alarak bizleri Los Santos’a geri götürüyor!

Rockstar Games’in resmi duyurusu:

“Bugün, Grand Theft Auto V’in tüm dünya çapında 2013 ilkbaharında Xbox 360 ve PlayStation 3 için çıkışı bekleniyor olmasını duyurmaktan gurur duyuyoruz.

Serinin yaratıcısı Rockstar North tarafından geliştirilen Grand Theft Auto V, gelmiş geçmiş yarattığımız en büyük ve en gelişmiş oyun dünyasında günümüz Güney Kaliforniya’sının yeniden hayal edilmiş versiyonunu, dağların kilometrelerce zirvesinden okyanus derinliklerine kadar Los Santos şehrinde temel alıyor.

Gelecek hafta 5 Kasım 2012’nin başlaması itibariyle Grand Theft Auto V her yerde ön siparişlere açılacak ve Kasım ayı içerisinde fanlar birçok bilgi için bekleyebilir.

Yakın zamanda gelecek olan yukarıdaki yepyeni sanatsal çalışmanın indirilebilir masaüstü versiyonu için bekleyin.”

5 Kasım 2012 itibariyle oyun tüm dünya çapında ön siparişe açılacak, ve Kasım ayı içerisinde oyun hakkında yepyeni bilgiler, detaylar oyuncularla buluşacak! Tüm dünyanın beklediği duyuruyla birlikte Rockstar Games’in ve GTA serisinin kurucusu olan Sam Houser, Take-Two’nun basın bülteninde konuştu. Houser, GTA V’in Rockstar tarihinde gelmiş geçmiş en büyük açık dünya oyunu olacağını ima ederek oldukça iddialı konuştu. Houser’ın açıklaması şöyle: “Grand Theft Auto V, açık dünya oyun dizaynından öğrendiğimiz her şeyin temelini oluşturuyor. Bunu hayranlarımızla paylaşmak için heyecanlıyız.”

Bizi ve Rockstar’ı takip etmeye devam edin. Uykusuz geceler ilkbaharda başlıyor!

GTA V Çıkış Tarihi Açıklandı | 2013 İlkbahar!” üzerine 3 düşünce

  1. Geri izleme: GTA V Ertelendi | Resmi Çıkış Tarihi: 17 Eylül 2013 | RockstarTurk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*