GTA V: Eski-Yeni Nesil Konsol Belirsizliği
12 Mart 2012  

Konsollar için geçiş dönemi sayılabilecek zaman aralıklarında bazı oyunların çıkış yaptığını biliyoruz. Grand Theft Auto V’in de Xbox 720 ve PS4 söylentilerinin olduğu bir dönemde satışa sunulması olası. Soru şu: Rockstar Games, gözde oyunlarından olan Grand Theft Auto V’i eski nesil konsollar için hazırlayabilir mi?

Grand Theft Auto serisi fanlarının büyük çoğunluğu, oyun duyrulduğundan bu yana Rockstar Games tarafından gelen bilgi yetersizliği konusunda bir hayli rahatsız. Belki şirketin bilgileri E3 2012′ye saklamak istediğinden olacak, çıkış tarihi ve platformlar gibi birçok genel sayılabilecek bilgi bile açıklanmadı.

Çoğu oyun sitesinin ortak düşüncesi oyunun 2013 başlarında çıkacağı yönünde, fakat böyle büyük bir yapımın yeni nesil konsolların çıkış arefesinde satışa sunulabileceğini düşünerek, oyunun fanları 2012 sonbaharında oyunu raflarda görmeyi umuyor.

Peki ya Xbox 720, E3 2012′de açıklanırsa? Microsoft’un tüm yalanlamalarına rağmen eğer bu gerçekleşirse platformlar konusunda bir bilgi sahibi olabiliriz. Ancak Rockstar Games’in, Xbox 720 ve PS4′ün henüz yakın olmadığı gerekçesiyle Grand Theft Auto V’i yeni konsollara çıkarmayabileceği olasılığını da göz ardı etmemek gerek. Ki eğer durum gerçekten böyleyse, haberleri bu kadar gizlemeleri için bir gerekçeleri kalmıyor.

Rockstar birkaç ay içinde, muhtemelen Max Payne 3 çıkışından sonra, Grand Theft Auto V hakkındaki sözünü tutarak yeni bilgiler açıklayabilir. Umuyoruz ki bu bilgiler bize tarih ve platformlar hakkında bir fikir vererek bu konudaki tartışmaları ve söylentileri bitirir.

GTA V: Eski-Yeni Nesil Konsol Belirsizliği” üzerine 1 düşünce

  1. Böyle bir saçmalık yoktur ya asla ve asla yeni nesil konsollara çıkmayacaktır grafikleri görmedinizmi bunun neresi yeni nesil grafik neresi yeni nesil oyun lütfen ama biraz mantıklı düşünelim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*