GTA V Hikaye DLC ‘si İçin Take-Two’dan “Yorum Yok”!
12 Ağustos 2015  

Rockstar Games düzenli olarak GTA V’in multiplayer modu olan GTA Online’ı yeni ve önemli içeriklerle destekliyor. Ama fanlar hala tek kişilik bir hikaye DLC’si bekliyor.

Dün gece ana yayıncı Take-Two Interactive’e bir analist DLC konusunda, gelişme var mı diye sordu. Malesef cevap fanlar için iyi değil. Take-Two başkanı Karl Slatoff’tan bir hareketlilik görülmedi.

“GTA V DLC’si hakkında bugün söyleyecek hiç bir şeyimiz yok.” dedi.

2920006-gta5

Bu tamamen bir sürpriz değildi, Take-Two’nun Rockstar Games’i kendi duyurularını yapma konusunda serbest bıraktığı göz önüne alınırsa, DLC için tüm kapılar kapanmış değil.

Mayıs’ta yine bir analist, gelişme olup olmadığını sorduğunda CEO Strauss Zelnick olmadığını söyledi ancak sonradan şirketin yaptığı bir açıklamada:

“Bir yıl kadar önce, Rockstar Games, Grand Auto 5 için bir hikaye eki üzerinde çalıştıklarını söylemişti ancak onu söyledikleri günden beridir konu hakkında bir bilgilendirmesi olmadı. Her zaman yaptığımız gibi yine Rockstar Games’e kendi oyunları hazır olduğu zaman kendilerinin duyurma hakkını tanıyoruz.” dedi.

Grand Theft Auto IV’te The Lost and the Damned ve The Ballad of Gay Tony çıkmadan açıklanmıştı. Görünüşe göre duyurusunun yapılacağı günü bekleyeceğiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*