GTA V Ön Sipariş İçerikleri Sızdı + Bölge İsimleri, Ekran Görüntüleri!
01 Kasım 2012  

Henüz birkaç gün önce daha önce hiç görmediğimiz sanatsal çalışmaları ve çıkış tarihiyle birlikte ön sipariş posterleri sızan GTA V, resmi olarak dünya çapında 5 Kasım itibariyle ön siparişlere açılacak. Fakat bazı mağazalara şimdiden gelmiş olan ön sipariş içerikleri sızmaya devam ediyor! Üstelik bu içeriklerden çıkan notla birlikte ikinci trailer’ın çok yakında geleceğini hissetmek mümkün!

Oyunun ön sipariş posterlerinden sonra şimdi de ön sipariş içerikleri ortaya çıkmış durumda. Tamanına haberin devamından ulaşabileceğiniz içeriklerde, özel bir paket içeriği dikkatleri çekiyor. Los Santos Photo Viewer adındaki ufak dürbüne benzer bir fotoğraf görüntüleyiciyle birlikte Los Santos’un bazı bölgelerini yepyeni ekran görüntüleriyle inceleyebiliyorsunuz. Del Perro İskelesi, Vespucci Kanalları, Vinewood TepesiGrapeseed ve Zancudo Nehri adlı bölgelerinin tanıtıldığı görüntülerde, Los Santos’un lunaparklı sahil iskelesi olan Del Perro İskelesi’ni, Los Santos’un Vespucci bölgesinin kanalları, Vinewood tepelerinden enfes bir şehir manzarası, Grapeseed adlı kırsal bölgedeki tarlada bir traktör ve bir karakteri Zancudo Nehri adı verilen bir nehrin üzerinde paraşütle atlayış yaparken görüyoruz. Kırsal alanlar, dağlar müthiş görünüyor! Bunun yanı sıra ön siparişle birlikte oyunun iki adet posterine de sahip olabiliyorsunuz.

İçlerinden en ilginç olanı ise içeriğin yanında verilen Rockstar’ın notu. Notta Rockstar, GTA V’in ikinci trailer’ını yayımladıklarını belirtiyor. Siparişlerin 5 Kasım’da açılacağını varsayarsak GTA V’in yepyeni trailer’ı 4 gün içinde bizlerle buluşacak!

5 Kasım’da ön siparişlere açılacak olan GTA V’i sipariş ettiğiniz takdirde elde edeceğiniz içerikler bunlar ve 2. trailer çok yakında bizlerle! Yakın zamanda Rockstar’dan yepyeni duyurular bekliyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*